Wsparcie

Open search

Samsung s9 - reklamy po zakończeniu połączenia

Pathfinder

@DamianK Czyli?

Pathfinder

@vdsl2 Nic nie pomogło..

Legend

@pawel22041990Już wielokrotnie było tu pisane co może powodować zobacz tu Wyskakujące reklamy na smartfonie

Jeszcze jedno pytanie czy na Oreo też tak miałeś ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Pathfinder

@vdsl2 właśnie nie miałem i to mnie wkur.. :/

Legend

@pawel22041990  Jestem przekonany w 100% że nie jest to wina po stronie Pie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Pathfinder

@vdsl2 To po co to pytanie było? 

Legend

@pawel22041990  To już twój problem nie chcesz, zrobić co Ci doradzamy, ale widzę, że przynajmniej dwie aplikacje powodują reklamy.

Pathfinder

@vdsl2 niby jakie?

Legend

@pawel22041990 Napisz jakie masz zainstalowanych z tych 60 dwie widoczne Clean ram i WhatsApp

Pathfinder

@vdsl2 Nie do końca roumiem.. 

Ale napisz mi jakie to ma znaczenie? Skoro na oreo miałem wszystkie te same co teraz i nie było totalnie żadnego problemu A tu teraz jest.. dlaczego?

Autorzy z największą liczbą like