Wsparcie

Open search

Samsung s9 - reklamy po zakończeniu połączenia

Pathfinder

@swoosh26 był to instagram . Ale widzę że błąd nie minął..  Mogę coś zrobić? 

Explorer

@pawel22041990 

Nigdy nie używałem Instagrama. Jeśli to on powoduje problemy to spróbuj może używać wersji przeglądarkowej. Nie wiem co Ci doradzić.

Kończymy temat bo to nie jest odpowiedni dział. Dostaliśmy już wezwanie od @vdsl2  by przenieść się do właściwego wątku: Android Pie 9.0 galaxy s9+/s9 problemy po aktualizacji

Superuser I
Superuser I

@pawel22041990, w wątku, do którego podałem odnośnik znajduje się rozwiązanie. Obawiam się, że będziesz musiał wykonać przywracanie ustawień fabrycznych. Przy okazji szkoda, że nie skusiłeś się na kontynuowanie tej rozmowy w odpowiednim wątku.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Pathfinder

@nismo oni Ci płacą za  slowa: przywracanie ustawień fabrycznych? 

Legend

@pawel22041990  Nikt nie płaci za takie informacje nie chcesz wykonać resetu do ustawiań fabryczny telefonu to nie nasz problem a tylko twój.  

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Pathfinder

@vdsl2 Ojej straszne.

Big Cheese

@pawel22041990, Uruchom telefon w trybie bezpiecznym i sprawdź czy problem będzie dalej występował.

Superuser I
Superuser I

@pawel22041990, odpowiem chociaż powinienem zignorować tego typu dziecinne zaczepki. Zamiast narzekać powinieneś podziękować użytkownikom, którzy próbują Ci pomóc. Tego wymaga minimum kultury. Może będziesz zaskoczony, ale nikt nie płaci mi za przekazywanie wiedzy na forum.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
DamianK Moderator
Moderator

A teraz ja poproszę o zakończenie wzajemnych docinek. Dyskusję przeniosłem do tematu wskazanego przez @nismo

@pawel22041990 userzy chcą pomóc i proszę o uszanowanie ich starań i czasu, który poświęcają. Oczywiście nikt nie zmusza nikogo do stosowania się do wskazówek, które się tu pojawiają, ale warto okazać trochę wdzięczności.

Pozostałych proszę o to, by nie prowokowali do nieprzyjemnej dyskusji. Mam nadzieję, że nie będę zmuszony do usuwania postów.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED