Wsparcie

Open search

Samsung s9 - reklamy po zakończeniu połączenia

Explorer

Moja cierpliwość niestety się wyczerpała :(

Przywróciłem ustawienia fabryczne.

Z S7edge przekopiowałem wszystko poza programami i jest OK.  

Problem został rozwiązany choć reset systemu to żadne rozwiązanie.

Jeśli ktoś znajdzie który program tak bruździ to proszę napisać.  

Superuser I
Superuser I

@robert37, ciesze się, że udało się rozwiązać problem. Jeżeli zamierzasz instalować ponownie aplikacje, z których korzystałeś na telefonie S7 to proponuję, aby nie instalować wszystkich jednocześnie tylko w pewnych odstępach czasowych co pozwoli na wychwycenie feralnej aplikacji.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Legend

@robert37  Jabyś napisał jakie masz zainstowane aplikacje w telefonie to napewno łatwiej byłoby coś więcej Ci pomóc. 

Screenshot_20190314-103716_Google Play Store.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

Aplikacji trochę jest.  I na innych telefonach funkcjonowały bez problemu.  Znasz jakąś aplikację która robi takie problemy ?  Bo jesli nie znasz to co pomoże, że je wymienię ? 

Dodam, że wszystkie były z legalnego sklepu, większość to darmowe apki. Instalując nie klikam we wszystko jak leci  

Big Cheese

@robert37  napisał(a):

Bo jesli nie znasz to co pomoże, że je wymienię ? 

Będzie nam łatwiej wskazać aplikację, która powoduje problem.

@robert37  napisał(a):

Znasz jakąś aplikację która robi takie

U mnie kiedyś podobne reklamy powodowała aplikacja pilota na podczerwień. Tylko, że takich aplikacji jest mnóstwo i ciężko stwierdzić, która aplikacja powoduje u Ciebie reklamy.

Legend

@robert37  Trochę ich jest https://onetech.pl/uwaga-na-kolejne-falszywe-aplikacje-w-google-play/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

Powtórzę.

Problem pojawił się zaraz po przekopiowaniu całości danych z S7 na którym nie było żadnych problemów.

Zresztą S7 cały czas jest i funkcjonuje bez problemów. Programów (ogólnie)  jest ok 100   szukanie po omacku to chyba tylko domysły.    

W S10, nic nie doinstalowałem poza ikonami i problem był chyba nawet przed instalacją Ikon. Po resecie dodałem ponownie i problemu nie ma a więc to nie one krzaczyły. 

Pathfinder

Screenshot_20190314-203631_DailyFit.jpg

A takie coś miewacie? 

Superuser I
Superuser I

@pawel22041990, czy mógłbyś doprecyzować o co dokładnie pytasz?

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Pathfinder

@nismo  O całokształt widoczny na zdjęciu . To jakaś ***** którą pokazała mi się przed chwilą pierwszy raz.

Autorzy z największą liczbą like