Wsparcie

Open search

Samsung s9 - reklamy po zakończeniu połączenia

First Poster

Witam ponownie.

Odinstalowanie aplikacji na telefonie nie pomogło, w piątek wieczorem wykonałem reset do ustawień fabrycznych - pomogło.

W piątek moja partnerka ponownie zainstalowała sobie instagram, facebook oraz messanger - wszystko było w porządku.

Dzisiaj jednak problem powrócił - ponownie Fikcyjny ekran blokady zawierający skrót do "Gorących apek" których faktycznie na telefonie nie ma (pusty button) - ekran fikcyjnej blokady pozosaje mimo odblokowania telefonu przy użyciu odcisku palca, oraz reklamy po zakończeniu połączenia...

3.jpgIMG_20190311_220538.jpgIMG_20190311_220600.jpg

Do kolegi, który sugeruje zapoznanie się z zawartością aplikacji - osobiście posiadam facebook'a,messanger'a oraz inne aplikacje "zawierające reklamy" i u mnie nie występują tego typu problemy, ponadto moja partnerka miała wszystkie te aplikacje na poprzednim samsungu i również nie miała problemów.

Czy ktoś ma jakiś pomysł jak się tego pozbyć?

Superuser II
Superuser II

@smougie czy po resecie telefon lub jego ustawienia był przywracany z kopii?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Nie, skopiowałem tylko galerię, wiadomości i kontakty z samsung cloud.

Superuser II
Superuser II

@smougie no to jedziemy dalej. Aplikacje z oficjalnego źródła? Sprawdziłbym otwierane strony w przeglądarce oraz dokąd prowadzą linki przesyłane przez społecznościówki, jeżeli takie są. Takie rzeczy nie dzieją się same.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Big Cheese

@smougie, Wejdź w Ustawienia --> Aplikacje i zrób zrzuty ekranu całej listy, a następnie wrzuć je tutaj.

Explorer

Mam dokładnie to samo co kolega. Wczoraj przyszedł S10, przegrana kopia z S7edge i takie same problemy.  :( Zmieniłem tylko ikony .  Dostaję już szału !

Superuser I
Superuser I

@robert37, podejrzewam, że problem pojawił się po wgraniu kopii z telefonu S7. Przywróć ustawienia fabryczne w telefonie bez kopii i daj znać czy problem ustąpił.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Superuser II
Superuser II

@robert37 czyli masz winowajcę. Pakiet ikon generuje reklamy. Być może to wersja darmowa. W przypadku wersji płatnej już takie cuda nie powinny występować.

Może warto podpytać o to twórcę ikon? W jego zakładce musi być adres mailowy do kontaktów.

Explorer

Wywalenie ikon nic nie daje. Zerowanie ustawień również .

Ustawień fabrycznych jeszcze nie robiłem, to będzie ostateczność. 

Superuser I
Superuser I

@robert37, obawiam się, że nie uda się rozwiązać problemu bez przywrócenia ustawień fabrycznych.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Autorzy z największą liczbą like