Wsparcie

Open search

Samsung s9 - reklamy po zakończeniu połączenia

DamianK Moderator
Moderator

@pawel22041990 

Na sto procent nie miałeś na Oreo wszystkiego dokładnie tak samo, jak teraz. Niejeden raz spotykałem się z reklamami na telefonach i zawsze była to kwestia zewnętrznych aplikacji. Proszę zatem, żebyś wykonał zalecane w tym temacie czynności. 

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Apprentice

Miałem to samo i znalazłem. W uprawnieniach jednej aplikacji w dodatkowe uprawnienia było GA badanie użyteczności i to trzeba wyłączyć.

Pozdrawiam

Superuser II
Superuser II

@Valefor dobrze byłoby, gdybyś napisał, która to tak złośliwa jest. 😉

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Highlighted
Apprentice

Myśle że to podpina się pod różne apki, u mnie było w Dzienniczek+.

Superuser II
Superuser II

@Valefor aplikacja oczywiście ze sklepu Google?

To jeszcze jedno pytanie.

Konto w sklepie "darmowe", czy z ustaloną formą płatności?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Tak ze sklepu Play i konto darmowe.

Mam nadzieję że komuś to pomoże .

First Poster

Witajcie. 

Miałam ten sam problem. Okazało się,że to wina aplikacji DailyFit. Odinstalowalam,i wszystko wróciło do normy.

Hotshot

@Sulka86, bardzo dziękuje za tę wskazówkę. Z pewnością pomoże to użytkownikom z tym samym problemem.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED