Wsparcie

Open search

Samsung s9 - reklamy po zakończeniu połączenia

Navigator

@nismo jak ktoś krótko i zwięźle odpowie i pomoże rozwiązać problem to za każdym razem dziękuję, a jeśli ktoś tylko odsyła do innych wątków albo na wszystko radzi reset to wybacz. Poza tym jeśli twoim zdaniem straszenie kogoś banem jest takie dojrzałe to tylko pogratulować. 

Navigator

Gdzieś około tych aktualizacji problem się zaczął.. Screenshot_20190315-190642_Google Play Store.jpg

Usunąłem ich pamięć podręczna i chwilowo przeszło..  To może mieć znaczenie?

Navigator

Ok .. wszystko wróciło do 'normy'.. 🤬

Navigator

Doradzcie coś co zrobić z tą reklamą.. 😕 zrobiłem wczoraj Soft reset ale nie pomogło..  Screenshot_20190318-010355_DailyFit.jpg

Big Cheese

@pawel22041990, Czy możesz kontynuować dyskusję w wątku, który dotyczy tylko tego problemu ?

https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-S9/Samsung-s9-reklamy-po-zako%C5%84czeniu-po%C5%82%C4%...

Rozpocząłeś już dyskusję na temat tego problemu w trzech wątkach.

Sprawdź też moją poprzednią wskazówkę.

Highlighted
Navigator

@kamil40013 tam mnie olali bo napisałem prawdę.

Superuser II
Superuser II

@pawel22041990 chyba swoją prawdę 😎 co nadal nie zwalnia cię od obowiązku stosowania się do regulaminu forum. Jeżeli kolejny raz doinstalowałeś jakiegoś "babola", który wyświetla reklamy, powinieneś dyskusję kontynuować w starym temacie i chociaż spróbować inne zalecenia tam podane. 

Zapraszamy więc do starego tematu, który wskazał @kamil40013 . W przeciwnym razie, za robienie bałaganu na forum, używając twojego słownictwa, olejemy cię i w tym. 🙄

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Legend

@pawel22041990  Mam dla Ciebie coś takiego Norton Clean

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Navigator

@vdsl2 co to oznacza? Screenshot_20190318-083801_Norton Clean.jpg

DamianK Moderator
Moderator

Ponownie przeniosłem dyskusję do odpowiedniego wątku.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Autorzy z największą liczbą like