Podpora

Open search

Samsung s9 pie multi window

Explorer

Takto znicit funkciu multiwindow....ach jaj.Ked pouzivam viacero okien,uz neviem kliknut na tu listu v strede kde mi da moznosti ako zobrazit v kontextovom okne,ci prehodit okna?daju sa uz len zmensit ale nie prehodit?a preco ked vypnem jednubz aplikacii tak sa mi ta druha neobnovy na celu obrazovku ale zostane ***** taky maly pas?To sa s tym nic neda spravit?Screenshot_20190128-090004_Samsung Experience Home.jpg

Screenshot_20190128-085301_Google Play Store.jpg

3 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 3
Explorer
Jo to mi vadí taky, dost často využívám rozdělení obrazovky nebo minimalizování do okna, šlo to rychle. Teď je to o pár ZBYTEČNÝCH kroků delší, nevím proč, když to skvěle fungovalo Asi se chtějí přiblížit Applu který nemá žádný rozdělení
Superuser I
Superuser I

Ale no tak, to je přece proto, že jsi se dostal až na launcher a ten to nezvládá. Jinak se to normáně chová jako dřív. A víc kliknutí? Možná ano, ale aspoň vím, co se děje, v Oreu jsem to nebyl nikdy schopný použít, tady se to chová, jak bych čekal.

Explorer
Ahoj nepochopil jsem co jsi myslel tím že jsem se dostal až na launcher , Jestli se bavíme o aplikaci která se otevře v okně tak v A8 to fungovalo tak jak fungovalo ( stačilo přetáhnout v aplikaci or horního rohu do středu a aplikace se přepnula do okna ) a v A9 jsem to zkoušel stejně a už to nejde ( ani v nastavení není nabídka jako v A8 k tomuto gestu myslím ) . Rozdělení obrazovky nejde jinak než jak to je teď , takže všechny funkční zkratky vypnuly a dali to do . Asi tak velký problém to není, ale ty předchozí zkratky k funkcím byli super a hlavně hned po ruce Dokud tam aspoň takhle budou tak super, než z toho udělají kopii applu , kvůli nějaké jednoduchosti přitom pro jednoduché tu už je apple se svým Ios Teď si připadám jak remcal omlouvám se
Autoři s nejvíce přijatými like