Wsparcie

Open search

Samsung galaxy S9 brak aktualizacj do One UI

Apprentice

Również nic nie wykryło normalnie zrobiłem sobie kopię, jest napisane: "oprogramowanie jest aktualne: RGA(XEO)"

Legend

@Jakubkk Nie wiem gdzie kupiłeś telefom ale według mnie jest coś nie tak pozostaje Ci wycieczka do serwisu 

https://www.samsung.com/pl/support/service-center/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Na bestcenie kupiłem, ale dzięki wielkie za pomoc

Legend

Tu już był wałkowany temat z tym sklepem ale więcej Ci nie pomożemy za 50/70 zł w serwisie ci wgrają nowy soft.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@Jakubkk, wariant OMN oznacza, że Twój telefon pochodzi z włoskiej sieci Vodafone. Tak jak wspomniał @vdsl2 najlepiej udać się do serwisu, gdzie za opłatą zostanie wgrany odpowiedni wariant. Zachęcam również do przeczytania artykułu Dlaczego aktualizacja nie jest dostępna dla mojego telefonu?

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Autorzy z największą liczbą like