Wsparcie

Open search

Samsung galaxy S9 brak aktualizacj do One UI

ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam, kilka miesięch temu kupiłem s9 z niemieckim kodem csc. Wczoraj zrobiłem reset do fabrycznych i kod aktywny zmienił się na xeo czyli na polski. Mimo to csc oprogramowania się nie zmieniło i nie dostałem aktualizacji. Jakie mam opcje, co mogę zrobić? Czy w punkcie samunga mogą mi to zmienić?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@Jakubkk, wariant OMN oznacza, że Twój telefon pochodzi z włoskiej sieci Vodafone. Tak jak wspomniał @vdsl2 najlepiej udać się do serwisu, gdzie za opłatą zostanie wgrany odpowiedni wariant. Zachęcam również do przeczytania artykułu Dlaczego aktualizacja nie jest dostępna dla mojego telefonu?

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
14 ODPOW. 14
Legend

@Jakubkk Już takich tematów mamy masę ale pokaż jak wygląda to u ciebie jak tu Klik

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Screenshot_20190422-100544.jpg

Screenshot_20190422-083244.jpg

Legend

Pokaż jak wygląda u ciebie jak na zdjęciu ?

Screenshot_20190422-101142_Settings.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Screenshot_20190422-102751_Settings.jpg

Legend

Czy ktoś nie grzebał w telefonie ? Bo brakuje Ci jednego XEO ? a powinno być XEO/XEO,XEO/OMN

Przechwytywanie.PNG

Apprentice

Na 100% nie, był kupiony nowy i nic z nim nie robiłem

Legend

@Jakubkk  Pobierz program smart switch i zobacz jak on się zachowa https://www.samsung.com/pl/apps/smart-switch/ czy zostanie wykryte nowa wersja androida 

Apprentice

Nie wykrywa, mogę normalnie przenosić daneScreenshot_20190422-105111_Smart Switch.jpg

Legend

Ale masz pobrać wersje na PC https://www.dobreprogramy.pl/Samsung-Smart-Switch,Program,Windows,51385.html

Autorzy z największą liczbą like