Podpora

Open search

Samsung S9+ ochranne folie/sklo

New Member
Dobrý den, chtěl jsem se Vás zeptat na pár věcí , na doporučení, se přikloním k té variantě a nechám si aplikovat folii v Invisible shied , psali jste že je samoopravná, a doživotní garance výměny ? to znamená pokud se mi rozbije tak mi ji bezplatně vymění. pořád nad tím uvažuji jestli folie které je tenká, dokáže lépe ochránit , než tlustší goril laglass apod.
Na zadní kryt uvažuji o silikonovém pouzdře popřípadě krytu, jen se bojím jestli ty pouzdra přesahují pár milimetru ze předu,pokud bych mobil položil sklíčkem na stul nebo mi tak spadl at nepoškodím displej i když bych měl folii. Nemáte zkušenost ? díky za odpověd

2 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 2
Explorer

měl jsem jí na S8 i S9+ bezplatně ti jí pouze zašlou a to k tomu potřebuješ nafotit tel. že se odlepuje a mít kupní doklad kde je kod folie. Nalepí ti jí zase v samsungu za 150,- tuším, lepí to za mokra.

Superuser II
Superuser II

Já si koupil tohle a jsem spokojený:
https://www.mironet.cz/samsung-clear-cover-zadni-kryt-pro-samsung-galaxy-s9-plus-transparentni+dp352...

Ten kryt vepředu trochu přesahuje, takže když položíte telefon displejem na stůl, je ve skutečnosti mírně ve vzduchu.
Ohledně fólie: pokud máte po ruce nějaký obchod Samsung, tak vám to vyřežou a aplikují.

V Brně to je tak, že do měsíce se to rkelamuje u nich, později u výrobce. Tam to funguje tak, že si objendáte novou fólii a zaplatíte. Pak si ji buď sám vyměníte nebo v Brně to dělají na prodejně zdarma a tu starou pošlete zpátky a výrobce vám vrátí peníze za fólii na účet (ale poštovné ne).

Fólie chrání dobře, manželce nedávno spadl telefon při běhání, resp. manželka spadla na telefon a je jen mírně pokrčená fólie. Za pár dnů to hodně zmizelo, ale tohle už nezvládla opravit úplně. Ale mně se třeba stalo, že jsem klepl telefonem u nějakou hranu, a to se vyrylo do fólie a přes noc to zmizelo.

Určitě berte ale tu nejdražší, vyplatí se to.

Autoři s nejvíce přijatými like