Podpora

Open search

Samsung S9/S9+ Co všechno je špatně na aktualizaci ONE UI?

First Poster

Až dnes jsem zjistil, že se rozhodli zredukovat rozlišení videa předního foťáku pouze na 3 možnosti!!? A samo ty nejvyšší chybí. To nemůžou myslet vážně😡

Superuser I
Superuser I

Ono to stačí rozkliknout a je to tam.Screenshot_20190209-191422_Camera.jpg

Screenshot_20190209-191424_Camera.jpg

First Poster
Bože🙄 díky moc, to mě nenapadlo 😃👍
Superuser I
Superuser I

Není zač, ono to není zrovna moc intuitivní, navíc od toho tu Samsung Community je.

Superuser II
Superuser II

a) je to tu už poněkolikáté

b) protože je to tu poněkolikáté, je jasné, že tohle se Samsungu nepovedlo. Šlo by nareportovat, že aplikace fotoaparát je totálně zdrbaná? @Violin_KA 

Violin_KA Moderator
Moderator

Problémy a nápady ohledně PRO režimu jsem již nahlásil. Tohle se mi osobně také nelíbí a mám dokonce informace, že neustále přibývá požadavků i na zákaznické lince. Zkusím to nějak protlačit.

Navigator

Dobrý den, já už jsem informoval také na linku, i email.

Pro mne je to nezbytná věc.

Explorer

Ja som im tiez poslal mail na vyvoj,kde som nahlasil bugy a zabudnute/vynechane funkcie...

A nasiel som novy bug.Mam s9+ dual sim.Z jednej karty volam a sms(funfon)a z druhej mamlen zapnute 4g na internet(4ka).V nastaveniach-spotreba mi ukazuje ze data minam z funfonu,pritom idu zo 4ky...a ked zapnem data na funfon karye tak mi rata podla mobilu data do 4ky.Takze to maju nejake popletene...ale nic vazne

Voyager

Drobný tip pro prohlížeč Samsung na novém Andriod 9.0
-U staré verze na A8 byla ikona na záložky přímo ve spodní liště 
-U nové verze prohlížeče A9 se musi dát nejdříve musíte dát pravou ikonu a pak záložky
TIP: Podržet prst na 3 carkach a skočite rovnou do zalozek
Podržet prst na ikoně karet - Nová karta

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
First Poster

Prosím, je možné nějak po té aktualizaci změnit vzhled "naposledy použité aplikace" asi tomu říkáte "záložky". V té minulé byly seřazeny "v řádcích", teď je to v těch kartách, což zbytečně zabírá místo a člověk musí rolovat ... grrrr!! Bixby ani neřeším, bo to nepoužívám. K foťáku jsem se ještě nedostala , a to za 14 dní odjíždím na dovolenou. Jsem z tý poslední aktualizace spíš vytočená, protože ten vzhled je teda fakt otřesnej. Je vážně nutný, aby  "nastavení" bylo přes třetinu  screenu?

Screenshot_20190223-221540_Settings.jpg

Autoři s nejvíce přijatými like