Wsparcie

Open search

Samsung Guard - problem z IMEI

Superuser II
Superuser II

@mattimac Nie opowiadam bzdur. Napisałem, że podobne problemy były w pierwszych dniach sprzedaży S9 i wtedy tak się je rozwiązywało.

Nie wiem jak wygląda teraz formularz, bo robiłem to na samym początku, ale stram się pomóc. Nie oceniaj więc, w swojej irytacji, osób chcących pomóc innym forumowiczom.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Mnie się jeszcze nie udało.

Napisałam na @kontakt, ktoś się zgłosił, poprosił o dowód zakupu i ... przesłał problem do działu promocji.

Problem ma zostać rozwiązany "pod koniec tygodnia". Sprawdzę.

First Poster

Działa!

Próba bez zmian - normalny IMEI same cyfry - teraz już przechodzi. Efekt:

Benefit 

Guard S9 Pakiet usług serwisowych premium

Wygląda na to, że albo interwencja pomogła albo faktycznie wprowadzją IMEI do systemu sukcesywnie ... 

Tylko ten mylący komunikat "IMEI błędny",  ehh ...

Apprentice

Pewnie zaaktualizowali  bazę IMEI i  w tym tkwił problem.

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @goshaczek

Wielkie dzięki za informacje.

Pozdrawiam.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

Witam ja nadal mam z tym problen. Wpisuje numer IMEI z tej apki phone info i model to ja mam tylko SM-G965F i nic. Były jeszcze jakieś inne numerki typu G965FFOXM2... itp to też nie działa. Na fakce też jest tylko te SM-G965F, a na pudełku SM-G965F/DS

Superuser I
Superuser I

@MrSpoko, czy wypróbowałeś wszystkich wskazówek, które znalazły się w tym wątku takich jak np. zmiana przeglądarki internetowej czy ponowne sprawdzenie numeru IMEI?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

No mam Chrome i innej nie, ale spróbuje. 

EDIT: Rejestrowałem to w przeglądarce Samsung i nadal to samo. Ja wpisuje jak by co w model te SM-G965F i pierwsze IMEI i dalej ten sam błąd

DamianK Moderator
Moderator

@MrSpoko,

Pamiętaj, że tak jak pisał już w tym temacie @Szewcu72, do rejestracji prawdopodobnie konieczny będzie pełny kod modelu, czyli na przykład SM-G965FZKAXEO. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
First Poster

No ale ja tylko tak mam napisane, inne jakieś kody były i jest napisane że nie znany model

Autorzy z największą liczbą like