Wsparcie

Open search

Samsung Guard - problem z IMEI

ROZWIĄZANE
Apprentice

witam wszystkich

Mam problem z rejestracją w systemie GUARD.  Przy podawaniu IMEI wyskakuje komunikat, że podany numer jest nie prawidłowy. Próbowałem na wszystkie sposoby, ale dalej ta sama sytuacja. 

Telefon S9+ został zakupiony w sklepie, który bierze udział w promocji.

Proszę o pomoc

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice

@Szewcu72  napisał(a):

A zrób screena z zakładki "Informacje o oprogramowaniu" tak, aby było widać "Wersję oprogramowania dostawcy usług".

Być może to "coś sprowadzanego na boku".

Proszę Screenshot_20180604-192936_Settings.jpg

Poradziłem sobie. 

Zmieniłem przeglądarkę na chrome i przeszło bez problemu. Temat do zamknięcia

36 ODPOW. 36
Superuser II
Superuser II
Sprawdzałeś poprawność numeru IMEI. Ten w telefonie z tym na pudełku i co to za sklep?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

@Szewcu72  napisał(a):
Sprawdzałeś poprawność numeru IMEI. Ten w telefonie z tym na pudełku i co to za sklep?

Tak zgadza się, chociaz w telefonie mam 2 numery IMEI bo to dual SIM, ale podaje ten z pudełka. 

Euro RTV agd. Co moze być nie tak ? 

Superuser II
Superuser II
Wprowadzasz pierwszy nr IMEI i właściwy model urządzenia?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
DamianK Moderator
Moderator

@Matiu_91 rozumiem, że nr IMEI wpisujesz bez ukośników i gwiazdek - wyłącznie 15 cyfr?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Apprentice

Model jest poprawny bo sprawdzałem nawet aplikacja *info samsung*. W rejestracji były 3 różne modele s9+ i podałem zgodnie z tym co bylo. IMEI wpisany pierwszy z telefonu jak i ten sam z pudełka bez gwiazdek i ukosnikow.  Skąd taki błąd, że jest nie poprawny? Na pewno podaje prawidłowy.

Superuser II
Superuser II

A zrób screena z zakładki "Informacje o oprogramowaniu" tak, aby było widać "Wersję oprogramowania dostawcy usług".

Apprentice

@Szewcu72  napisał(a):

Proszę Screenshot_20180604-192936_Settings.jpg

Poradziłem sobie. 

Zmieniłem przeglądarkę na chrome i przeszło bez problemu. Temat do zamknięcia

Superuser II
Superuser II
Podaj informację, która stwarzała takie problemy. Może przydać się innym.

First Poster

Witam.

Ja mam caly czas ten problem.

Edge, Chrome (wyczeszczenie przeglądarki) - nic, cały czas IMEI niepoperawny.

Autorzy z największą liczbą like