Wsparcie

Open search

Samoczynne restarty nowej S9 - robiłem już reset

Explorer

3 dni temu kupiłem nową s9 w saturnie. Bardzo się cieszyłem, ale niestety bardzo częstą występują samoczynne restarty urządzenia. Recz jest bardzo irytująca (choć wszystko przebiega bardzo szybko). Robiłem już hard reset i wydaje mi się że się tylko pogorszyło.   Resety występują losowo, nie ważne jakij aplikacji używam. Jest coś co mogę zrobić?

28 ODPOW. 28
Superuser II
Superuser II
Hard reset z menu, czy z poziomu recovery?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer
Recovery
Explorer

Recovery, przeczytałem gdzieś żęby zrobić ten hard reset, ale wcześniej jeszcze czyściłem cache i safe mode. Też nie pomagało, logiczne. Ale jestem wściekły, kupujesz coś za tyle kasy i nie da się używać normalnie komfortowo tego. 

Usunąłem przed chwilą widżet pogodowy bo przeczytałem że s7 pomagał. Jak masz jakiś pomysł jescze to czekam z niecierpliwością. Dodam jeszcze że mam wrażenie że najwięcej resetów jest jak wysuwa się przycisk startu lub jak coś piszę na klawiaturze

Superuser II
Superuser II
Czy po pierwszym uruchomieniu S9 i konfiguracji korzystałeś z kopii przywracania danych i aplikacji ze innego urządzenia?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer
Nie, wszystko ustawiałem od nowa, nic nie przywracałem, logowałem się tylko na konto google. Przed hard resetem z recovery wyłączyłem też opcje przywracania
Explorer
jak jest potrzeba mogę wszystko opisać co robiłem bo wczoraj zacząłem się "bawić" z nowym telefonem. Nie jestem jakimś ekspertem i zastanawia mnie co w sytuacji gdy nic nie poradzę. Można tak oddać telefon na gwarancje czy do serwisu? I czy ew. jakaś kolejna łatka systemu od samsunga mogłaby to naprawić?
Superuser II
Superuser II
Kilka dni temu udostępniona została aktualizacja systemu. W tym temacie masz odpowiednie informacje: https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-S9/Aktualizacje-softu-FW-modeli-S9-i-S9/m-p/444702#M13...
Pierwszy raz spotykam się z informacją o samoczynnym restarcie S9. Czy tak dzieje się od początku, czy może po instalacji jakiś aplikacji?
Jednej dziewiątki używam od dania premiery w Barcelonie, drugiej od 8 marca i na żadnej nie przytrafiło się nic podobnego.
Sprawdź jak telefon będzie zachowywał się z czystym systemem. Jeżeli wszystko bedzie okey, instaluj pojedynczo apki, których używasz i obserwuj co dzieje się po instalacji każdej z nich.

Explorer
wiesz co, o ile pamiętam to dwa restarty miały miejsce zaraz po pierwszym uruchomieniu. Choć możliwe, że już coś pobrałem. Potem wydawało mi się że to messenger ale jednak też nie. Teraz po kilku restartach usunąłem ten widżet pogodowy co jest od samego początku. Jeszcze nic się nie wylało od dłuższego czasu a teraz mocno używałem żeby sprawdzić czy to jest to. Jak nic nie będzie to możliwe że to to dziadostwo?
Explorer

a nawet jeśli apka to co? w telefonie za 4000 zł nie bede mogl jej nigdy uzywac? czy w takiej sytuacji jakis update kiedy pomoze?

Autorzy z największą liczbą like