Wsparcie

Open search

SYCZĄCY górny głośnik - 2 telefony S9+

First Poster

Czy ktoś z Was zauważył problem z głośnikiem górnym w S9+?

W grudniu kupiłem nowy S9+, od samego początku był problem z syczącył głośnikiem podczas rozmów i odtwarzania muzyki. Wysłałem na gwarancje w ramach rękojmi. Serwis wymienił płytę główną (!)  i:

ASSY SPEAKER-MODULE (SM-G965F);12X16,3,1
EAR JACK FPCB-SM_G960F;SM-G960F,JAF00-06
MEA ETC-CS,IF SUB PBA;SM-G965F,COMM;SM-G
SVC COVER ASSY-B/G;COMM2_ACR_ZK_G965_VN;
SVC PBA-MAIN(COMM),SM-G965F/64,XEU;SM-G9.

A że w ramach rękojmi domagałem się wymiany na nowy, to salon w końcu uznał reklamację. Otrzymałem NOWY (drugi już egzemplarz) a problem jest identyczny! Nadal głośnik syczy podczas połączeń (na różnych kartach SIM) i odtwarzania muzyki. 

Co robić? Nie mam zamiaru akceptować takich wad w telefonie za 3 tysiące.

13 ODPOW. 13
Legend

@OTWPrzeszukałem forum i nie znalazłem takiego problemu, jaki ty masz, chyba pozostaje Ci odstąpienie od umowy kupna/sprzedaży.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@OTW, jeżeli w nowym egzemplarzu występuje identyczny problem to masz prawo w ramach rękojmi domagać się zwrotu pieniędzy. Oczywiście możesz również ponownie domagać się wymiany na nowy egzemplarz. Wybór należy do Ciebie.

Niestety nie posiadam modelu Galaxy S9+ więc nie odniosę się do Twojego pierwszego pytania.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Big Cheese

@OTW  napisał(a):

Nadal głośnik syczy podczas połączeń (na różnych kartach SIM) i odtwarzania muzyki. 

@OTW, A możesz podesłać  utwór muzyczny na którym występuje ten problem ? I przy jakiej głośności ? Sprawdzę, to u siebie.

W sumie miałeś już pierwszy telefon, pierwszy telefon po naprawie i teraz masz nowy egzemplarz. Dziwne, że po tych 3 razach ciągle występuje ten sam problem.

First Poster

Nie ma znaczenia utór. Po prostu każde użycie głośnika powoduje pojawienie się tych objawów. Dziś poszedł do sprawdzenia w ramach kolejnej rękojmi.

Legend

@OTW  Jak to jest połączenie głosowym ? W jakiej sieci masz kartę ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@OTW  napisał(a):

Dziś poszedł do sprawdzenia w ramach kolejnej rękojmi.

Jakie było Twoje żądanie reklamacyjne? Wymiana na nowy czy zwrot pieniędzy? Koniecznie daj znać jak tym razem zakończyła się sprawa.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Legend

@nismo  Tu może być inny problem że autor tematu jest "Muzykiem" i słyszy wysokie tony gdzie my tego nie słyszymy. Kiedyś miałem podobny problem z TV.

First Poster

Orange. Ale nie jest to problem sieci, bo sprawdzałem także na kartach innych operatorów.

First Poster
Nie jestem muzykiem. Po prostu długo rozmawiam przez telefon przy uchu. Więc nie trudno odróżnić to czy połączenie jest "czyste" czy z problemami technicznymi.
Autorzy z największą liczbą like