Podpora

Open search

SW ze single SIM na dual SIM

VYŘEŠENO
First Poster

Zdravím,chci se zeptat,mám Samsung S9 kupovaný u T-Mobile,čili single SIM.jde třeba jednoduše přes Odin přehrát sw na dual SIM?nechci používat dvě simky,jde mi o aktualizace,přijde mi nesmyslné dostadostavat aktualizace třeba s měsíčním zpožděním,navíc kdybych se mohl někdy přihlásit do beta programu tak single to nepodporují,můžu poprosit o radu?předem moc diky

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Navigator

Pravděpodobně ne. Nejspíš by Odin vůbec neflešnul radio z dual sim a pokud náhodou ano, dělalo by to následně určitě problémy. CZ single sim verze existuje, a to ETL, nicméně se na trh nikdy nedostala a tak na ni nejsou vydávané další aktualizace. Možnost by byla zjistit, jestli se prodává někde single sim verze mimo operátory a pokud ano, zvolit romku z této země. Samozřejmě ale pro SM-G960F.

2 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 2
Navigator

Pravděpodobně ne. Nejspíš by Odin vůbec neflešnul radio z dual sim a pokud náhodou ano, dělalo by to následně určitě problémy. CZ single sim verze existuje, a to ETL, nicméně se na trh nikdy nedostala a tak na ni nejsou vydávané další aktualizace. Možnost by byla zjistit, jestli se prodává někde single sim verze mimo operátory a pokud ano, zvolit romku z této země. Samozřejmě ale pro SM-G960F.

First Poster

Tak to je škoda,myslel jsem že by to nemusel být problém,jelikož bych druhou SIM nepoužíval,že v ničem jiným se to ani neliší,ale asi to teda riskovat nebudu,hold budu na aktualizace čekat dýl.

Autoři s nejvíce přijatými like