Wsparcie

Open search

S9 za 1600 nowy

Legend

@Arek30  My Ci już podpowiedzieliśmy na co masz zwrócić uwagę a decyzja zostaje do ciebie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Navigator

Tak jak myslalem telefon jest brandowany i otoz pytanie czy play blokuje telefony w razie nie płacenia ? I gdzie ja mam sie zglosic potem do gwarancji do play lub do tego komisu najwidpczniej gosciu tak kombinuje ze chce sprzedac jak najszybciej. Skoro byl brany z z play to mi sie wydaje ze nie jest juz nowy. Chociaz zauwazylem folie ale czy jest fabryczna nie mam pojecia. Lepiej jeszcze odczekam do pazdziernika i kupie ten s10e . Bo od samego poczatku ta s9 byla podejrzana i ten gosciu tez. Po za tym ten s10e ma lepsze mozliwosci fotograficzne niz ta s9

Scaliłem oba tematy //DamianK

Superuser I
Superuser I

@Arek30, czy pytałeś jaki dokument sprzedaży otrzymasz wraz z telefonem? Jeżeli jest to dokument typu faktura marża to reklamacje będziesz mógł składać wyłącznie w punkcie, w którym kupiłeś telefon. Aby skorzystać z usług serwisu musisz posiadać oryginalny dokument zakupu telefonu z sieci Play. Nie znalazłem regulaminu dotyczącego zakupu telefonów na raty w Play więc nie odpowiem na pytanie związane z blokadą w razie nie spłacania rat. Widzę jednak, że już podjąłeś decyzję, że poczekasz na telefon Galaxy S10e 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser II
Superuser II

@Arek30 mała podpowiedź na przyszłość.

Nie zakładaj dwóch tematów o tym samym. Jeżeli zacząłeś o czymś pisać w jednym (w tym), to skończ to w tym samym. A nie, nagle pojawia się z sufitu temat (S9 za 1600 jednak z play), w którym kończysz swoje rozważania.

W ten sposób tworzy się niepotrzebny bałagan na forum.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Navigator

Tak bedzie lepiej nie bede ryzykowal z s9. Teraz mam a6 plusa

Autorzy z największą liczbą like