Támogatás

Open search

S9+ világító szélek

Apprentice

Szeretném használni a világító szélek funkciót de nem működik csak lefelé fordított módban.A beállításoknál hiába állítom be mindkét módot ,felfele néző kijelzővel nem működik.A messenger alkalmazás meg a beállítások ellenére sem akar világító szélekkel értesítést küldeni.

7 VÁLASZOK 7
Superuser I
Superuser I

Kedves Azga!

A Világító szélek funkció alapvető célja, hogy lefordított telefon esetén - amikor az értesítési LED nem látható - is jelezze a felhasználónak bejövő üzenetet/hívást. Emiatt felfelé fordított készülék esetén nincs értelme, hiszen arra ott van a szokványos LED. Ezért ez a funkció szerintem nincs is megvalósítva.  Ha sokan mutatnak rá igényt, akkor van rá esély, hogy egy későbbi szoftverfrissítésben bővítik a világító szélek funkcióit.
Tudtommal a Facebook Messenger nem támogatja jelenleg a Világító széleket, de lehet tévedek. A "Kijelző → Edge képernyő → Világító szélek → Értesítések kezelése" menüpont alatt fel van tüntetve az összes feltelepített támogatott alkalmazás, és egyenként ki lehet választani, hogy melyikkel működjön a Világító szélek funkció. Ki van itt listázva a Messenger?

Üdv,

Ádám

Apprentice

Nincs a listában sajnos.Csak külső appal tudtam megoldani ezt a problémát.A zárolt képernyőnél vagy az AOD módnál tudnám használni ezt a funciót.Jól mutatna mikor bezárom a clear view tokot és az edge szélek világítanának. Köszönöm a választ!

Apprentice

Nincs a listában sajnos.Csak külső appal tudtam megoldani ezt a problémát.A zárolt képernyőnél vagy az AOD módnál tudnám használni ezt a funciót.Jól mutatna mikor bezárom a clear view tokot és az edge szélek világítanának.Köszönöm a választ!

New Member

@AdamSzabo  írta:

Kedves Azga!

A Világító szélek funkció alapvető célja, hogy lefordított telefon esetén - amikor az értesítési LED nem látható - is jelezze a felhasználónak bejövő üzenetet/hívást. Emiatt felfelé fordított készülék esetén nincs értelme, hiszen arra ott van a szokványos LED. Ezért ez a funkció szerintem nincs is megvalósítva.  Ha sokan mutatnak rá igényt, akkor van rá esély, hogy egy későbbi szoftverfrissítésben bővítik a világító szélek funkcióit.
Tudtommal a Facebook Messenger nem támogatja jelenleg a Világító széleket, de lehet tévedek. A "Kijelző → Edge képernyő → Világító szélek → Értesítések kezelése" menüpont alatt fel van tüntetve az összes feltelepített támogatott alkalmazás, és egyenként ki lehet választani, hogy melyikkel működjön a Világító szélek funkció. Ki van itt listázva a Messenger?

Üdv,

Ádám

Hello én is adnék egy pontot arra hogy lehessen használni felfordított kijelzővel is és hogy a messengert támogassa minnél elöbb.! én is nagyon szívesen használnám és nagyon kellemes dizájn elem.

Explorer
Viberrel működik,messenger nem,most próbáltam,minden mással is műkszik felfele fordított kijelzővel.Csak a face messenger a kakukktojás.
Observer

Sajnos nekem nem működik a világító szél funkció a kikapcsolt képernyő állapotban, pedig mindent bekapcsoltam, amit kellett. Beállítottam, hogy "mindig", kiválasztottam mely alkalmazásoknál világítson (gmail, instagram) de csak a Viberrel és az SMS-eknél működik. Tudna valaki rá megoldást?

Üdv, Betti

Apprentice
De egyébként működik, de csak egy pillantra csinálja halványan. De valóban. Nem a szórakoztatásra hivatott.
Legelismertebb szerzők