Wsparcie

Open search

S9+ - utrudnienia w wysłaniu sms i zrywaniem połączeń

Explorer

Dzięki. To dobra wiadomość.

Explorer

Już jestem zmęczona tym telefonem, nie można normalnie pogadać. Jeśli jest już łatka to czemu musimy tak długo czekać? Też wydaliśmy kupę kasy więc czemu nie traktują nas poważnie. Co wstrzymuje Samsunga od udostępnienia łatki skoro zadziałała? 

Pathfinder

Orange w Polsce juz wydalo ta latke ARD4

Apprentice

To ja troche nie rozuniem. Orange juz wydalo poprawke a na S9 XEO nie ma nic. Dzisiaj rano dzwnilem...15minut rozmowa na 4 razy. Jedno podejscie to cisza byla ze 20 sekund az w koncu sam rozlaczylem.

Pathfinder
wybierzcie 4 jako telefony i poproscie o przelaczenie na infolinie s9
Apprentice

Pisalem do nich w tym temacie. Odpisali, ze przejazali logi do dzialu technicznego. A pozniej odpisali, ze po analizie nie moga jednoznacznie okreslic przyczyny i zeby przywrocil do ustawien fabrycznych tel. Postawil na nowo i sie modlil zeby bylo ok. A pozniej ewentualnie nowe zgloszenie.

Highlighted
DamianK Moderator
Moderator

@Jacol6  Oznacza to, że w logach nie było informacji, które pozwoliłyby namierzyć źródło problemu.

Wraz z @KrzysiekK monitorujemy kwestię aktualizacji - wysłaliśmy zapytanie w sprawie aktualizacji na XEO.

Dla nas również pojawienie się wersji RD4 w Orange wcześniej, niż XEO jest bardzo nietypowe... Jak tylko otrzymamy odpowiedź od inżynierów Samsung, wrócimy z informacją.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED