Wsparcie

Open search

S9+ - utrudnienia w wysłaniu sms i zrywaniem połączeń

Explorer

Dzięki. To dobra wiadomość.

Explorer

Już jestem zmęczona tym telefonem, nie można normalnie pogadać. Jeśli jest już łatka to czemu musimy tak długo czekać? Też wydaliśmy kupę kasy więc czemu nie traktują nas poważnie. Co wstrzymuje Samsunga od udostępnienia łatki skoro zadziałała? 

Pathfinder

Orange w Polsce juz wydalo ta latke ARD4

Highlighted
Apprentice

To ja troche nie rozuniem. Orange juz wydalo poprawke a na S9 XEO nie ma nic. Dzisiaj rano dzwnilem...15minut rozmowa na 4 razy. Jedno podejscie to cisza byla ze 20 sekund az w koncu sam rozlaczylem.

Pathfinder
wybierzcie 4 jako telefony i poproscie o przelaczenie na infolinie s9
Apprentice

Pisalem do nich w tym temacie. Odpisali, ze przejazali logi do dzialu technicznego. A pozniej odpisali, ze po analizie nie moga jednoznacznie okreslic przyczyny i zeby przywrocil do ustawien fabrycznych tel. Postawil na nowo i sie modlil zeby bylo ok. A pozniej ewentualnie nowe zgloszenie.

DamianK Moderator
Moderator

@Jacol6  Oznacza to, że w logach nie było informacji, które pozwoliłyby namierzyć źródło problemu.

Wraz z @KrzysiekK monitorujemy kwestię aktualizacji - wysłaliśmy zapytanie w sprawie aktualizacji na XEO.

Dla nas również pojawienie się wersji RD4 w Orange wcześniej, niż XEO jest bardzo nietypowe... Jak tylko otrzymamy odpowiedź od inżynierów Samsung, wrócimy z informacją.

 

 


Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Pathfinder

Jezeli chodzi o PLAY aktualizacje CC dostalem szybko 2 dni po XEO, ale do teraz nie dostalem aktualizacji ARD1 czyli zabezpieczen a co dopiero ARD4... Ze wszystkich krajow na forum miedzynarodowym slychac, ze definitywnie aktualizacja ARD5 z nowym softem modemu naprawia problem. 

Explorer

 Czyli dla nas daleka droga, jeszcze 2 aktualizacje. Kupiłam telefon w Samsungu wiec powinnam dostać przed Orangem. A tu nic nie slychać...

Apprentice

Nie taka daleka ta droga. Aktualizacje zabezpieczen dostalismy na xeo. Nastepna aktualizacja powinna zalatwic sprawe. Czekamy zatem na info kiedy My...skoro orange juz ma.

Autorzy z największą liczbą like