Wsparcie

Open search

S9+ - utrudnienia w wysłaniu sms i zrywaniem połączeń

KrzysiekK Moderator
Moderator

VoLTE to połączenie głosowe realizowane przez sieć LTE.

Sprawdzisz to wybierając Ustawienia > Połączenia > Sieci komórkowe > Połączenia VoLTE.

Dodatkowo sprawdź czy wykonując lub odbierając połączenia telefon zmienia sieć z LTE na 3G.

Może masz nieaktywną usługę u operatora.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Pathfinder

Niestety opcji u mnie brak (podobno w PLAY nie działa A telefon ma brand)

Pathfinder
Niestety tej opcji u mnie brak (telefon z Brandem PLAY, podobno moja sieć tego nie wspiera)
Explorer

Witam, 

Ja dzwoniłam do Samsung Polska i też nic nie wiedzą o problemie. Wczoraj była druga łatka, która miała pomóc i niestety nic to nie pomogło. Przerwy w rozmowie, wyłączanie w każdej rozmowie. Oby to naprawili bo wymiana na nowy telefon lub oddanie do serwisu podobno nie pomaga. Bubel za 4000 zł. Coś co ma służyć do rozmów właśnie w tym sobie nie radzi.

Pathfinder
Dziwne co mowisz, bo ja akurat w ciagu 2 tygodni 3x dzwonilem do Samsunga i rozmawialem z konsultantami i wszyscy mowili to samo: Problem jest dobrze znany, jest to na 100% problem softwareowy i na pewno pomoze latka ktora bedzie na dniach, latka z ARD1 to tylko poprawka zabezpieczen wiec nic nie daje.
Explorer

Ja dzwoniłam tydzień temu i usłyszałam, że to wina sieci. Musiałam podać adres strony internetowej gdzie o tym pisano. A rozmawiałam z Działem Technicznym. Zdawało mi się, że na wczorajszej łatce pisało, że poprawi jakość połączeń, ale czytałam w biegu wiec mogę się mylić. Czyli, że łatka jeszcze będzie?

Pathfinder
Jestem obeznany w temacie i przeprowadzilem mase rozmow na samsung members, tu na forum jak widzisz, forum swiatowym, z konsultantami (zadzwon moze na infolinie dla S9 (wybierasz dzial specjalny na klawiaturze). Aktualizacja z koncowka CC podobno poprawiala jakosc polaczen, ale de facto nie robi tego, jest to "dosc stara" aktualizacja. ktora nic nie daje. aktualizacja nastepna czyli ARD1 to tylko aktualizacja zabezpieczen wiec to samo. Przed chwila takze rozmawialem z konsultantem i potwierdzil, ze juz na dniach pojawi sie aktualizacja naprawiajaca nasz problem i nie bedzie akcji wymiany telefonow jak w note 7 bo jest to program typowo softwarowy.
Highlighted
Explorer

Wielkie dzięki! Naprawdę mnie pocieszyłeś, bo u mnie niestety poprzednia poprawka nic nie dała a nawet pogorszyła. A człowiek, z którym rozmawiałam, to chyba przez pomyłkę tam siedział. Dzięki za dobre wiadomości, będę czekać....

Pathfinder
Rozmawialem z 3 konsultantami nawet z jednym 2x i podobno wszyscy wiedza o problemie. Powiem Ci tak. Najpierw weszla ta 1 poprawka poprawiajaca czytnik linii papilarnych. Wydaje mi sie, ale to tylko moje domysly, bo mialem telefon krotko i moze zbyt dlugich polaczen nie wykonywalem, ale chyba przed ta poprawka wszystko bylo ok. Po tej poprawce z czytnikiem zaczelo mi nagle rozlaczac polaczenia losowo i wylogowywac sie z sieci na sekunde aby potem znow miec zasieg jak gdyby nigdy nic. Po poprawce CC nie rozlacza a jest ta cisza losowo parosekundowa co jakis czas (nawet podczas rozmowy z jednym panem z infolinii 2x to wyszlo - 1 raz stwierdzil ze to przypadek a drugi powiedzial, ze to ten problem i powiedzial nawet, ze rozmawial juz z wieloma osobami na ten temat, ale jestem pierwsza osoba z ktora podczas rozmowy osobiscie sie to zdarzylo. Aktualizacja ARD1 to tylko aktualizacja zabezpieczen na 1 kwietnia i nic nie daje - wiem to z forum miedzynarodowego bo jeszcze na nia czekam (mam brand PLAY) i przed chwila jeszcze rozmawialem z Panem z infolinii i mowi, ze na dniach bedzie poprawka to naprawiajaca.
Explorer

Chyba masz rację. Ja kupiłam telefon 8.03 i nie zauważyłam problemów. Nie skojarzyłam, że to się stało po aktualizacji bo nie zastanawiam się nad nimi. Po prostu aktualizuje i tyle. U mnie nie było rozłączeń, tylko krótkie przerwy. Teraz przerwy są dłuższe i często potem rozłancza.  Cieszę się, że trafiłam na takiego kogoś kto wie co się dzieje. Dzięki.....

Autorzy z największą liczbą like