Wsparcie

Open search

S9+ - utrudnienia w wysłaniu sms i zrywaniem połączeń

First Poster

Chodzi o wersja systemu 8.0.0? Z tego co widzę, jest to samo co było jeżeli chodzi o wersję.

Edit:

Dziś jakaś aktualizacja była jeszcze 317,06 MB i jak na razie raczej działa. Nie przyszedł mi żaden SMS, że ktoś próbował ileś tam razy się do mnie dodzwonić. A co próbowałem dzwonić na swój nr to było ok. Ale coś mam przeczucie że coś będzie nie tak wnet.

Apprentice

Również dziś instalowałem aktualizację. Narazie kto dzwonił to się dodzwonił.  

Pathfinder
To jest właśnie ta CC mi przestało po niej rozlaczac ale dalej przerywa. Zmiana na play t mobile tez nic nie dala.
First Poster

Hm. U mnie jak na razie działa, ciekawe jak długo. Mam nadzieję, że u was wyjaśni się co i jak.

Apprentice

First Poster

No tak. Więc może być tylko lepiej mam nadzieję

Pathfinder
O te sytuacje ciszy teraz głównie chodzi. Wątek na forum Samsunga międzynarodowym:
https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-S9/S9-speaker-phone-cutting-out-on-call/m-p/486679#M12...
Highlighted
KrzysiekK Moderator
Moderator

@soullesstrance

Potwierdzam, że problem jest znany. Obecnie trwa diagnostyka i przygotowanie poprawek.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Pathfinder

Kiedy mniej więcej można spodziewać się rozwiązania?

KrzysiekK Moderator
Moderator

Data udostępnienia poprawki nie jest jeszcze znana. Jeśli będę miał jakieś nowe informacji dam Ci znać.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like