Wsparcie

Open search

S9 -pula kodów wyczerpana , a teraz nie mam banera

Apprentice

Kupione samsung s9 i aktywowany w czosie trwania promocji do dnia 05.05.2019 .

Dzis pojawil sie baner na odkup  , po kliknieciu pojawilo sie ze pula kodów wyczerpana.

Sprobowalem po paru godzinach i baner z zakladki korzysci zniknal... byl jeszcze w aplikacji na glownej stornie ale wyswietlilo mi iz nie kwalifikuje sie do promocji ( czy cos w ten desen ) i sprawdz warunki promocji.

Teraz po restarcie telefonu zniknal kompletnie ... 

Czy ktos mial taka sama sytuacje ? Gdzie pisac reklamacje ?

Telefon zakupiony z tmobile , oryginalnie zapakowany wiec wszystko powinno grac..

8 ODPOW. 8
Superuser I
Superuser I

@owocc, Witaj na forum. Czy masz na myśli tą promocję ?

promo.PNG

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

tak dokladnie - ale juz wyjasnili ze blad maja w systemie . Sam telefon kupiony przed 02 czerwcem , i aktywowany tez przed 05 czerwca.

@owocc  napisał(a):

tak dokladnie - ale juz wyjasnili ze blad maja w systemie . Sam telefon kupiony przed 02 czerwcem , i aktywowany tez przed 05 czerwca.

Mam ten sam problem
Superuser I
Superuser I

@BarbaraPodmajst, Możesz podać więcej informacji ? Na przykład, to kiedy telefon został zakupiony, aktywowany itd.

Czy wysłałaś już email z zaistniała sytuacją do organizatora promocji na adres podany w regulaminie ?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Baner wrocil kod pobrany. Rozwiazali problem , teraz tylko czekac na pin

Observer

Hej, baner sam się pojawił ponownie czy coś musiałeś zrobić? Ja swój telefon włączyłem po raz pierwszy 31 maja, wtedy też zalogowałem się do aplikacji, teraz sprawdziłem i banera nie ma...

Apprentice

pojawil sie ponownie sam , nie nie robilem. no ale mialem zafoliowany tel  z tmobile.

Autorzy z największą liczbą like