Wsparcie

Open search

S9 plus bateria

Apprentice

Witam mam takie pytanie czy da się to jakoś naprawić lub coś z tym zrobić otóż od jakiegoś miesiąca poniżej 10% bateria znika w pare sekund i telefon się wyłącza doprowadzam ją do takiego stanu może raz na miesiąc gdy jestem w szkole i nie mam jak podładować. Wcześniej wyłączał się normalnie przy 1% czy da się temu jakoś zaradzić może nie widzę tego często bo nie doprowadzam baterii do tylu % ale nie powiem jest to irytujące. 

21 ODPOW. 21
Apprentice

Dodam że praktycznie zawsze podpinam przy 20-25% do ładowania i po czasie zaczęło się tak dziać jak już mi się uda zejść do 10% to bateria znika w pare sekund i telefon się wyłącza da sie to jakoś naprawić? 

Troubleshooter

@Areq1337  Próbowałeś zresetować telefon?

Troubleshooter

@Areq1337 Warto by było  wykonać kopię zapasową i przywrócic ustawienia fabryczne aby wykluczyć błąd po stronie oprogramowania.

Superuser I
Superuser I

@Areq1337, przydatne wskazówki dotyczące przywracania ustawień fabrycznych znajdziesz w tym wątku. Nie przywracaj kopii zapasowej po tym zabiegu ponieważ wraz z kopią mogą zostać przywrócone błędy.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Big Cheese
Apprentice

Witam przywrócenie ustawien fabrycznych i czyszczenie pamięci cache nic niedało przy 10% bateria nadal znika w pare sekund. Macie może jakieś inne pomysły? Jeszcze nie zastosowałem tego jednego z baterią ale oprócz tego co mogę zrobić i nasuwają wam się jakieś wnioski dlaczego tak sie dzieje?

Apprentice
Próbować jeszcze ten sposób który podsunął mi kamil40013 czy nasuwają wam sie wnioski dlaczego tak się dzieje lub co jeszcze mogę zrobić.
Superuser I
Superuser I

@Areq1337, to może być usterka sprzętowa a w takim wypadku pomóc może wyłącznie serwis.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

Tylko, że telefon mam od 6 miesięcy natomiast bateria zaczęła tak spadać poniżej 10% od jakichś 2 miesięcy czy ten sposób powyżej może mi coś pomóc?

Autorzy z największą liczbą like