Wsparcie

Open search

S9 - nie ma już dostępnych kuponów. Niekomoetencja obsługi.

First Poster

Witam otóż w tej sprawie polecony mi się skontaktować na podany adres e mail który bezpośrednio zajmuje się obsługą zapytań w tej sprawie. Wydaje mi się że osoby które tam pracują powinny być bardziej weryfikowane. Mianowicie na zapytanie na temat promocji trwającej 13.05-5.06 - zwrot 500 zł - dostałem odpowiedź: "Reklamacje zwiazane z Promocją, zgodnie z &5 pkt 1 z zastrzeżeniem pkt. 3 Regulaminu Akcji marketingowej" Cashback Samsung Galaxy Note 9, S9, S9+, A7" należało zgłaszać organizatorowi w terminie do 14 dni od dnia pobrania kodu lub dnia, w którym klient nie miał możliwości pobrania kodu i nie później niż 7 stycznia 2019!!!. Reklamacje które wpłynęły po terminie nie będą rozpatrywane. "Przez takie osoby w pewnym momencie te 14 dni się skończy. Jakim cudem osoba która odpowiada za kontakt z klientami sama nie ma zupełnie pojęcia o jaką promocje chodzi? Ręce opadają, skoro nawet po bezpośrednim kontakcie nic nie można zrobić. Dodam że dowód zakupu (data z czerwca tego roku) plus niezbędne screen shoty zostały wysłane. 

4 ODPOW. 4
Legend

Czy telefon który nabyłeś był fabrycznie zapakowany ? A  poza tym mamy już 1000 taki tematów więc mogłeś dopisać.

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Oczywiście nowy, zapakowany, prosto z salonu t mobile. Co zrobić jak na maila reklamacyjnego dostaje odpowiedź że promocja skończyła się 7.01? Nie wydaje mi się by był taki temat poruszany.

Legend

Napisz jeszcze raz reklamacje a co do tematów podaje jeden z nich Klik

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Napewno jeszcze raz napiszę, co nie zmienia faktu że czas ucieka mimo złożonej reklamacji.
Autorzy z największą liczbą like