Wsparcie

Open search

S9+ dual sim,problem z aktywacją

First Poster

Witam wszystkich serdecznie.Niedawno kupiłem żonie telefon samdung s9+ z dual sim.Mam problem z włączeniem tej funkcji.Zawsze wyskakuje mi jakiś błąd gdy próbuje tą funcję uaktywnić.Więc sprawa wygląda następująco.W slocie sim 1 mam wlożoną kartę sim z numerem szwajcarskim CH,która to jest główną używaną przez nią.Tam jest ustawione przekierunkowanie na pocztę głosową gdyby nie mogła odebrać itp.w drugim slocie ma włożoną kartę z numerem polskim PL,i chciałbym żeby ten numer był również aktywny ale bez żadnych przekierowań.Zeby służył do tego by odbierać sms i rozmowy.Teraz nie działa on wogóle ,pisze że tylko połączenia alarmowe działają.Jak to mam ustawić?

Podsumowując,numer szwajcarski ma służyć jako główny jako że tu przebywamy,czyli dzwonienie sms i internet,a polski tylko po to żeby przychodziły do niej smsy (jak z banku na przykład) i gdyby ktoś z polski próbował się skontaktować.Ustawiłem już że sim 1 CH ma służyć jako główna,dodałem oba  numery do działania dual sim,jadnak przy każdej próbie aktywacji wyskauje jakiś błąd.Wszelka pomoc i sugestie jak się z tym uporać są mile widziane.

2 ODPOW. 2
Legend

@LearnMeHow Czy polska karta SIM działa na pierwszym slocie normalnie ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

A czy na SIM PL jest aktywny roaming? Bo wszystko wskazuje na fakt, że polska karta nie uzyskuje dostępu do usług szwajcarskich operatorów.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Autorzy z największą liczbą like