Wsparcie

Open search

S9+brak kodu odkup w Samsung Members

Legend

@bpietras92Na e-maile też długo odpowiadają 2/3 dni.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Navigator

Cóż za zbieg okoliczności, właśnie dostałem potwierdzenie otrzymania paczki.

Jeśli moja odpowiedź pomogła Ci kliknij LIKE.
Apprentice

Mam ten sam problem. Nie otrzymałam kodu promocyjnego na odkupienie starego telefonu. Najpierw wybrałam się do Partnera akcji czyli do sklepu w którym kupiłam telefon. Obsługa sklepu niestety mi nie pomogła. Dali tylko ulotkę jak skorzystać z promocji i odesłali na infolnię. Na infolinię dzwoniłam kilka razy i się nie dodzwoniłam. Zaczęłam również pisać e-maile ze zgłoszeniem problemu na adres witajnowy@kupimyto.pl. Napisałam również maila na adres który jest podany w Regulaminie czyli na odkup@oexebusiness.com. Od tygodnia zero odpowiedzi ani z jednej ani z drugiej strony (Spam sprawdzałam). Skorzystałam również z rady aby skasować dane w ustawieniach samsung members i na nowo wgrać, zaakceptować zgody marketingowe (co i tak pewnie zrobiłam za pierwszym razem ... ale dla pewności zrobiłam to jeszcze raz).

I nic. Kodu jak nie było tak nie ma. Czy ktoś ma jeszcze pomysł na to jak uzyskać kod promocyjny?

Legend

@Gosia980A jaki masz telefon Galaxy S9/S9+ czy inny ? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Mam S9+

Legend

@Gosia980Dla tego modelu masz taki czas Urochom jeden z modeli Samsung Galaxy do 30.09.2018 r. i odbierz kod promocyjny w aplikacji Samsung Members. W wypadku Galaxy S9|S9+ kod pojawi się w przeciągu 10 dni od aktywacji.

Apprentice
Wiem o tym. Minęło więcej niż 10 dni od uruchomienia telefonu i aplikacji samsung members.
Legend

Może wyłącz i włącz telefon dziś była aktulizacja aplikacji samsung members.

Apprentice
Zaktualizowałam apkę, wyłączyłam i włączyłam telefon i nic. Kod byłby widoczny w zakładce "Korzyści" ?
Legend

@Gosia980Tak zakładka korzyści

Screenshot_20180928-173430_Samsung Members.jpgScreenshot_20180928-173451_Samsung Members.jpg

Autorzy z największą liczbą like