Wsparcie

Open search

S9+brak kodu odkup w Samsung Members

Explorer
W poniedzialek dostalem info ze urzadzenie do nich doratlo wiec teraz czekam spokojnie.
Superuser I
Superuser I

@Skalska, w niedługim czasie powinni wysłać opinię o przyznanej kwocie powiększonej o wartość kuponu 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Explorer

Dziś dostałem przelew za stare urządzenie. U mnie wszystkie promocje wypłacone (cashback, odkup). Trochę to trwało ale jestem happy.

Apprentice

Czy długo czekałes od powiadomienia, że otrzymali urządzenie

Superuser I
Superuser I

@Johnbo, super, że wszystkie promocje zakończyły się dla Ciebie pomyślnie! 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Explorer
u mnie rowniez dzisiaj doszly pieniazki na konto za odkup.Wysłalem w srode w piatek dostali telefon i po tygodniu wyplacili kase.
Superuser I
Superuser I

@Skalska, świetna informacja! Jak widać poszło szybko i sprawnie 

Apprentice

Dziękuję za pomoc

Telefon kupiłam i zarejestrowałam 20 grudnia, a dzisiaj w końcu udało mi sie odebrać moją pięćsetkę i jednoczesnie otrzymałam zwrot za urządzenie.

Żadna z operacji nie przebiegała zgodnie z regulaminem. Wniosłam wiele reklamacji i jak juz wydawało sie, że wszystko jest na dobrej drodze, to zaginał PIN (rzekomo był wysłany ale nie dotarł). Na szczęście mam to juz z głowy, przynajmniej do następnego zakupu

pozdrawiam

Ewa S. 

Explorer

Mam pytanie gdyż baner na premię 300 PLN otrzymałem w ten poniedziałek rano. Data wystawienia kuponu 18.02 , data ważności 27.02. Czy to oznacza że dzisiaj dostanę kod (aktualnie nic jeszcze na mailu nie mam) w regulaminie jest że kod jezeli otrzymalem w poniedziałek ten to powinien pin przyjsc w następny czwartek. Ale to byłoby już po okresie jego ważności - 28 lutego. Także coś się mocno nie zgadza

jest szansa ze dzisiaj dostanę pin bo jakoś zalapalo mnie  w poniedzialek rano jakbym dostal banner w poprzednim tygodniu? pozdrawiam i z góry dzięki

Mastermind

@krzysiek1122  A co masz napisane w regulaminie  w tabeli na stronie 11 ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like