Wsparcie

Open search

S9+brak kodu odkup w Samsung Members

Navigator
Z ciekawości, jak długo trwa cała procedura? wysyłałem dwa telefony, jeden we wtorek, drugi w środę w zeszłym tygodniu, do tej pory żadnej odpowiedzi nie dostałem od nich.

Jeśli moja odpowiedź pomogła Ci kliknij LIKE.
KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @bpietras92

Z informacji, które do mnie dotarły, wiem, że kupimyto miało jakiś problem z realizacją przelewów.

Obecnie sytuacja wraca do normy.

Możesz dodatkowo wysłać zapytanie na adres witajnowy@kupimyto.pl.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Navigator

@KrzysiekK nie chodzi o przelew, nie dostałem nawet potwierdzenia że paczki doszły.

KrzysiekK Moderator
Moderator

@bpietras92

Rozumiem, że sprawdzałeś również w spamie.

W takiej sytuacji prześlij zgłoszenie na podany adres e-mail.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Mastermind

@bpietras92Czy poprawnie wypełniłeś formularz ? I tak z ciekawości sprzedałeś dwa telefony przy jednym zakupionym czy dwóch nowych ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Navigator

W jaki sposób miałbym niepoprawnie wypełnić formularz?

Dwa osobne zgłoszenia i dwie osobne paczki, na mnie i na żonę.

Mastermind

@bpietras92Czyli macie dwa nowe telefony i robiliście przez telefon czy strone www ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Navigator

@vdsl2dokładnie, S9 i S8, zlecenia robione przez stronę.

Wg. trackingu kuriera obie paczki doręczone.

Mastermind

@bpietras92 Zadzwoń do nich 22 380 39 06

Navigator

@vdsl2mail poszedł, w międzyczasie spróbuję się dodzwonić, choć jak czytałem nie jest to zbyt łatwe.

Autorzy z największą liczbą like