Wsparcie

Open search

S9+brak kodu odkup w Samsung Members

DamianK Moderator
Moderator

Generalnie kod na zwiększenie kwoty wyceny odsprzedaży starego urządzenia powinien pojawić się po 24 godzinach od daty aktywacji telefonu z polską kartą SIM (i na terenie kraju, a przynajmniej korzystając z internetu od polskiego dostawcy).

Oczywiście konto Samsung musi być założone przez osobę posiadającą zdolność do czynności prawnych - raczej nie powinno być to na przykład 12 letnie dziecko. Weryfikacja następuje w tym przypadku przez datę urodzenia wybraną przy zakładaniu konta Samsung.

W aplikacji Samsung Members, a przynajmniej przy jej pierwszym uruchomieniu powinny zostać wyrażone zgody na otrzymywanie treści marketingowych (promocje w końcu też do takich się wliczają). Jeżeli takie zgody nie zostały zaznaczone, wystarczy wyczyścić dane aplikacji, uruchomić apkę Members ponownie i zaznaczyć odpowiednie zgody.

Jeżeli kod pomimo spełnienia tych warunków (zakładając, że telefon był zakupiony u jednego z partnerów handlowych) nie pojawia się w aplikacji Members, warto przesłać zgłoszenie drogą mailową na adres odkup@oexebusiness.com. W takim zgłoszeniu dobrze jest zamieścić numer IMEI telefonu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Explorer

Mam ten problem, pisalem na odkup@oexebusiness.com i niestety brak odzewu ani kuponu.

Superuser II
Superuser II

@mattimac a kiedy wysłałeś tego maila? Czy dostałeś automatyczną odpowiedź, że mail został doręczony?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.

Gdy pomogła w rozwiązaniu zaistniałego problemu

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
First Poster

Witam podepnę się pod temat gdyż równiez nie otrzymałem takowego kodu. Wysłałem zgłoszenie droga mailowa jakieś 5 h temu ale nie otrzymałęm żadnego potwierdzenia jego dostarczenia. Czy powinienem je otrzymać automatycznie ? czy jest mozliwość załatwienia tej sprawy w inny sposób?

Superuser II
Superuser II
Zajrzyjcie do folderu SPAM, może tam wasz program pocztowy przerzucił wiadomości.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.

Gdy pomogła w rozwiązaniu zaistniałego problemu

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Explorer

@Szewcu72wyslalem 8 sierpnia i laskawie po 2 tyg odpowiedzieli proszac o zrzut ekranu z samsung members (żenada).

Nie ma zadnych potwierdzen dostarczenia wiadomosci.

Od tamtego momentu cisza i dalej brak kuponu. Grają na czas.

First Poster

Cześć,

piszę tutaj, ponieważ Samsung powoli i skrupulatnie wykorzystuje moją cierpliwość. Kiedy już po ciężkich bojach z obsługą klienta ktoś łaskawie przyznał mi kod, po wymieanie 7 maili, to kolejna przeszkoda to strona skupująca telefony.

Patrzyłem ok. tydzień temu na smartfony jakie skupuje strona KUPIMYTO . Na stronie znalazłem Sony Ericssona W100i, patrzę, że mam takiego akurat w szufladzie, ucieszyłem się bardzo.

Wczoraj przyszedł kod, wchodzę na stronę i tym razem strona nie potrafi znaleźć tego telefonu

Jak wpisuje model telefon jest - możecie sprawdzić u siebie.

Natomiast gdy kliknę wyskakuje błąd 

404 - Nie znaleziono strony - KUPIMYTO.

Zwracam się do Was z prośbą czy ma ktos jaki pomysł co może być nie tak? 

Nie mam już siły spędzać kolejnych 40min na infoliniach, na których nikt nie odbiera telefonów.

Szkoda, że tak wysokiej klasy telefony, a tak niski poziom dobierania partnerów promocji :(

Mastermind

U mnie też jest tak samo z tym telefonem inne jest OK.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Nie dodałem tylko 1 rzeczy - tydzień wcześniej sprzedałem tam taki telefon bez problemu........

Mastermind

Problem chyba jest taki że na stronie jest jeden model

https://samsung.kupimyto.pl/samsungpl.php/sprzedaj/seria/1/Telefony/241/Sony.html

https://samsung.kupimyto.pl/samsungpl.php/sprzedaj/seria/1/Telefony/16/Samsung.html

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like