Wsparcie

Open search

S9+brak kodu odkup w Samsung Members

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @Adam44

Jak wygląda sytuacja z banerem po weekendzie?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster
Witam serdecznie. Niestety w korzyściach pojawia się informacja o kupnie J7 lub J5. Nie mam banery. Telefon kupiłem 16 marca. Powiazalem z kontem samsung bo wcześniej używałem Note3. Samsung members uruchomione zostało 20 kwietnia.
First Poster

Witam,

trochę ponad miesiąc temu zakupiłam w Orange S9.

Dopiero teraz usłyszałam o tej promocji w Samsung Members (400zł)...

Aplikacja odpalona 2 dni temu - baneru / kodu brak...

Reinstalacja apki nic nie zmienia.

Czy jest możliwość sprawdzenia (po IMEI ?) czy ktoś z tego telefonu nie pobrał już korzyści ?

z góry dziękuję

Aga

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @Aga_Aga

Wszystkie szczegóły odnośnie zwiększenia wyceny odprzedawanego telefonu znajdziesz na dedykowanej stronie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Apprentice
Witam, dzisiaj odpaliłem Samsung members i znowu pojawiła się promocja. Można pobrać kod pozdrawiam
DamianK Moderator
Moderator

@Robson1984 super, że jest już w porządku. Dzięki za info. Korzystaj.

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Apprentice

Witam. Dzisiaj kupiłem telefon s9+ w sklepie. Wszystko ładnie skonfigurowalem, wchodzę w apke samsung members  i w zakładce korzyści jest tylko jakaś oferta z j7 a gdzie mój kod czy będzie on w ogóle dostępny ?

First Poster
Również jak przedmówca, dzisiaj załączyłem aplikację Samsung Members i mam tylko ofertę na J7, pytanie czy i kiedy będzie dostępny kod?
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
Superuser II
Superuser II
Trzeba poczekać, niech system przetrawi informacje. Macie czas na dokładne zapoznanie się z treścią regulaminu promocji i poczytanie co i jak później zrobić.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.

Gdy pomogła w rozwiązaniu zaistniałego problemu

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Apprentice

@toudas  napisał(a):
Również jak przedmówca, dzisiaj załączyłem aplikację Samsung Members i mam tylko ofertę na J7, pytanie czy i kiedy będzie dostępny kod?
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam

Z tego co wyczytałem na forum to niektórzy mają natychmiast. Mój kod z banerami  do guard`a był dopiero dostępny  dzisiaj rano, wiec bez obaw tez dostaniesz Pozdrawiam 

Autorzy z największą liczbą like