Wsparcie

Open search

S9+brak kodu odkup w Samsung Members

Apprentice

Kod na głośnik Marschalla dostałam po 10 czy 14 dniach od uruchomienia telefonu i apki, a kodu na odkupienie starego tel. nie dostałam wcale.

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @Gosia980

Wyślij w tej sprawie zgłoszenie na adres odkup@oexebusiness.com. Podaj imię, nazwisko, numer IMEI telefonu oraz krótki opis sprawy. W załączniku dodaj zdjęcie dowodu zakupu.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Apprentice

Tak już zrobiłam w zeszłym tygodniu. Wysłałam na ten adres wszystko oprócz zdjęcia dowodu zakupu i nie dostałam odpowiedzi. Spróbuję jeszcze raz.

First Poster

Ja zakupiłem wczoraj telefon w Play, czyli u partnera, telefon aktywowany, apka gotowa i pojawiły się tylko korzyściu z ubezpieczeniem, jak to u was jest ? wpadają kody ? 

DamianK Moderator
Moderator

@igacopierz

Jeśli nie dostaniesz kodu dzisiaj, zgłoś ten fakt na adres podany kilka postów wyżej.

Editor7.gif

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

First Poster

Wszystko ok, kod się pojawił

Explorer

A u mnie dalej brak odpowiedzi i kuponów :( 

Navigator
Potwierdzenie otrzymałem tylko ja, u żony nic nie ma, wstępnej wyceny dalej brak, na maila nie odpisują, dodzwonić się nie idzie, fajnie ten serwis działa...

Jeśli moja odpowiedź pomogła Ci kliknij LIKE.
RadekK Moderator
Moderator

Hej @bpietras92, daj firmie która skupuje urządzenia kilka dni na weryfikację otrzymanego telefonu. Zapewne ze względu na natłok e-maili nie są w stanie odpisać od razu. Bądź cierpliwy, z pewnością otrzymasz informację zwrotną.

Jeśli jednak do końca tygodnia w dalszym ciągu nie będziesz miał odpowiedzi ze strony KupimyTo, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta firmy Samsung, postarają się wyjaśnić sprawę.

Editor7.gif

GALAXY UNPACKED