Wsparcie

Open search

S9+brak kodu odkup w Samsung Members

Explorer
Aktywowałam telefon 31.12.2018 i kuponu dalej nie ma.
First Poster

Kupiliśmy z mężem dwie s9 w rtv euro agd 29 grudnia i tego samego dnia aktywowaliśmyw Samsung Members. 14 styczni wysłaliśmy reklamację na odkup@oexebusiness.com i tego samego dnia pojawiły się kupony na 500 zł a wczoraj 16 stycznia przyszły PINy do wypłaty. Nadal czekamy na odkup 250 zł - odpisali że przyjęli reklamacje i zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni, ale zazwyczaj jest to 5 dni. Dzisiaj 4 dzień i cisza.

Explorer

Ja kupiłem S9+ w grudniu 23 aktywowałem po 2 dniach 25 grudnia po 2 tygodniach dostałem kod na 500zł a na odkup nie było dostępnych kuponów. Na czacie online z Panią od Samsunga zaleciła kilka dni poczekać gdyż dokładają kupony.Czekałem tydzień i baner na 250zł się więcej nie pokazał. Pisałem reklamację ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami którą odebrali i przekazali organizatorowi i prosili czekać.Wiec czekam i zobaczymy co z tego wyjdzie.Dam znać i pozdrawiam wszystkich.

First Poster

Proszę o odpowiedź na pytanie, czy kupon, który otrzymałam wymaga aktywacji??

Superuser I
Superuser I

@Katarzyna6, kupon zawiera kod, który musisz wpisać w formularzu na stronie dotyczącej odkupu starego telefonu. Kod nie wymaga aktywacji.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Explorer

U mnie kupon cashback pojawił się 16 teraz oczekuje na pin. Promocja Odkup "witaj nowy" to złożyłem reklamacje 10.01 odpisali 14.01 ze sprawa zostala przekazana do organizatora jak otrzymają informacje to odpowiedzą niezwłocznie. No nic zostaje oczekiwać na odpowiedź myślę że do 14 dni potem znów trzeba będzie się przypomnieć. Tak jak patrzę posty to ogólnie jest problem z tą promocją odkup z urządzeniami z końca roku. 

Explorer
Tez czekam na PIN.Kupony na odkup brak identyczna sytuacja jak u Ciebie Johnbo .Czy mozna to gdzies indziej zglosic po czasie w ktorym powinni odpowiedziec.Jakis urzad??
Explorer

Ja poczekam do tych wszystkich terminów o których mowa w regulaminie a potem ewentualnie udam się do rzecznika praw konsumenta. Patrząc na  regulamin promocji to wszystkie punkty zostały spełnione przez nas uczestników ( mnie i innych którzy byli zachęceni odkupem ).

Highlighted
Apprentice

Widzę, że w dalszym ciągu robią ludzi w balona. Ja od września czekam na słuchawki Marshall BT III z promocji razem bardziej. Wszystkie terminy już dawno przeminęły. Co miesiąc się upominam mailowi i co miesiąc dostaję odpowiedź, żeby cierpliwie czekać... Porażka...

RadekK Moderator
Moderator

Hej @Jodar,

Napisałem Ci wiadomość prywatną. Sprawdź proszę. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like