Wsparcie

Open search

S9+brak kodu odkup w Samsung Members

Superuser I
Superuser I

@jaro3, teraz musisz cierpliwie poczekać na odpowiedź 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

Chce odebrac moj kod na 500 zl i pisze mi ze nie ma juz wiecej dostepnych kuponow czyli co nie dostane tych 500 zl? 

Navigator
Przeczytałeś kilkanaście ostatnich postów chociaż?

Jeśli moja odpowiedź pomogła Ci kliknij LIKE.
GrandMaster

@fredzikusO którą promocje się pytasz za 500 czy 300 zł?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Do 500 zł telefon zakupiłem 28 grudnia 

Highlighted
GrandMaster

@fredzikusSam zakup telefonu jest mało istotny ważna jest data aktywacji w Samsung mambers wszystko masz napisane w regulaminie jak w tym temacie https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-S9/S9-brak-kodu-odkup-w-Samsung-Members/m-p/863022/hig...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Aktywowalem go tego samego dnia zakupu poprzez te 5 min rozmowy mam na pewno wszystko dobrze zrobione tylko teraz mam pytanie czy pula jest doladywana czy jak juz nie ma kodow to nie bd ich? 

Superuser I
Superuser I

@fredzikus, napisz wiadomość e-mail do organizatora promocji z zapytaniem. Możesz to zrobić w formie reklamacji. Daj znać jak otrzymasz odpowiedź czy kody będą jeszcze doładowywane.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

Witam

Kupując telefon, skalkulowałam cenę uwzględniając korzyści oferowane przez Samsung ( kod promocyjny na odbiór 500 zł oraz gwarantowane 250 zł za odkup starego telefonu). W dniu zakupu zapoznałam się z regulaminem i zasięgnęłam informacji o dostępności kodów. Po zakupie 20 grudnia zarejestrowałam telefon oraz założyłam konto w aplikacji Samsung Members i i Samsung Accond.   Po 14 dniach od uruchomienia w banerze promocyjnm nie było kodu, który otrzymałam dopiero po reklamacji, 15 stycznia, chociaż zgodnie z regulaminem powinien się pojawić najpóźniej do 10 stycznia. Niestety mimo nie mogłam pobrać 15 stycznia kuponów ponieważ pojawił się komunikat, że nie ma już dostępnych. Co najmniej 2 znane mi osoby nabyły telefon i dokonały koniecznych rejestracji później niż ja i otrzymały kupony, natomiast w moim przypadku z winy dostawcy kodu nie mogę odebrać 500 zł, dlatego oczekuję działań umożliwiających pobranie kuponu

Ewa S.

Przeniesione do wątku zbioreczego dotyczącego promocji przez RadekK

Superuser I
Superuser I

Witaj @Spectra. Przed założeniem nowego wątku zachęcam do skorzystania z forumowej wyszukiwarki. Mamy dostępnych co najmniej kilka wątków, w których omawiamy wątpliwości związane z promocjami Samsung. Zobacz przykładowe wątki:

S9+brak kodu odkup w Samsung Members

Brak kodu cashback i odkup

Brak PIN po aktywacji kodu Cashback 500 zł Samsung Galaxy S9

Reklamacje związane z promocją należy zgłaszać do organizatora promocji. Informacje o sposobie zgłaszania znajdziesz w regulaminie.

Autorzy z największą liczbą like