Wsparcie

Open search

S9+brak kodu odkup w Samsung Members

Superuser I
Superuser I

@jaro3, teraz musisz cierpliwie poczekać na odpowiedź 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

Chce odebrac moj kod na 500 zl i pisze mi ze nie ma juz wiecej dostepnych kuponow czyli co nie dostane tych 500 zl? 

Navigator
Przeczytałeś kilkanaście ostatnich postów chociaż?

Jeśli moja odpowiedź pomogła Ci kliknij LIKE.
Highlighted
GrandMaster

@fredzikusO którą promocje się pytasz za 500 czy 300 zł?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Do 500 zł telefon zakupiłem 28 grudnia 

GrandMaster

@fredzikusSam zakup telefonu jest mało istotny ważna jest data aktywacji w Samsung mambers wszystko masz napisane w regulaminie jak w tym temacie https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-S9/S9-brak-kodu-odkup-w-Samsung-Members/m-p/863022/hig...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Aktywowalem go tego samego dnia zakupu poprzez te 5 min rozmowy mam na pewno wszystko dobrze zrobione tylko teraz mam pytanie czy pula jest doladywana czy jak juz nie ma kodow to nie bd ich? 

Superuser I
Superuser I

@fredzikus, napisz wiadomość e-mail do organizatora promocji z zapytaniem. Możesz to zrobić w formie reklamacji. Daj znać jak otrzymasz odpowiedź czy kody będą jeszcze doładowywane.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

Witam

Kupując telefon, skalkulowałam cenę uwzględniając korzyści oferowane przez Samsung ( kod promocyjny na odbiór 500 zł oraz gwarantowane 250 zł za odkup starego telefonu). W dniu zakupu zapoznałam się z regulaminem i zasięgnęłam informacji o dostępności kodów. Po zakupie 20 grudnia zarejestrowałam telefon oraz założyłam konto w aplikacji Samsung Members i i Samsung Accond.   Po 14 dniach od uruchomienia w banerze promocyjnm nie było kodu, który otrzymałam dopiero po reklamacji, 15 stycznia, chociaż zgodnie z regulaminem powinien się pojawić najpóźniej do 10 stycznia. Niestety mimo nie mogłam pobrać 15 stycznia kuponów ponieważ pojawił się komunikat, że nie ma już dostępnych. Co najmniej 2 znane mi osoby nabyły telefon i dokonały koniecznych rejestracji później niż ja i otrzymały kupony, natomiast w moim przypadku z winy dostawcy kodu nie mogę odebrać 500 zł, dlatego oczekuję działań umożliwiających pobranie kuponu

Ewa S.

Przeniesione do wątku zbioreczego dotyczącego promocji przez RadekK

Superuser I
Superuser I

Witaj @Spectra. Przed założeniem nowego wątku zachęcam do skorzystania z forumowej wyszukiwarki. Mamy dostępnych co najmniej kilka wątków, w których omawiamy wątpliwości związane z promocjami Samsung. Zobacz przykładowe wątki:

S9+brak kodu odkup w Samsung Members

Brak kodu cashback i odkup

Brak PIN po aktywacji kodu Cashback 500 zł Samsung Galaxy S9

Reklamacje związane z promocją należy zgłaszać do organizatora promocji. Informacje o sposobie zgłaszania znajdziesz w regulaminie.

Autorzy z największą liczbą like