Wsparcie

Open search

S9+brak kodu odkup w Samsung Members

Explorer

Ja tez dzis dzwoniłam brak kuponów chociaz u mnie 12 dzień od uruchomiena telefonu. Głośniki sie skończyły.  Zastanawiam sie nad oddaniem telefonu tak mnie zdenerwowali.

Apprentice

Mi kod należał się wczoraj i samsung na swoim Facebook wczoraj jeszcze pisał, że kody do promocji jeszcze się nie skończyły a kodu i tak nie dostalam. Dziś rano informacja, że nie ma. Wczoraj były ale nie dostałam, no co za bzdury

Explorer
Czy my możemy cis z tym zrobić? Ktoś się orientuję
KrzysiekK Moderator
Moderator

@Martus985 @perlista @Gosia980

Jeśli macie zażalenia odnośnie promocji z głośnikiem Marshall, kierujcie zgłoszenia na adres razem@oexebusiness.com.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

Nic nie możecie zrobić. W regulaminie promocji jest napisane, że promocja trwa do określonej daty lub wyczerpania się głośników.

A kupon jest dostępny "nie wcześniej niż po 14 dniach od dnia rejestracji" 

Apprentice

wiem ale mi głośnik należał się wczoraj i wczoraj Samsung pisał, że kody jeszcze są...Niestety wiem, że nic z tego nie będzie, tyle, że sobie ponarzekam

First Poster

Cyt. z regulaminu: "W przypadku, gdy liczba zgłoszeń w Promocji przekroczy liczbę Nagród, o uzyskaniu Nagrody decydować będzie kolejność wypełnienia Formularza. (data, godzina, minuta)."

Zgłoszeń(formularz) , a nie wyświetlenia kodu w aplikacji czy daty rejestracji w aplikacji. Zgłoszenie się robi na podstawie baneru.

Niestety... :/

Swoja drogą: o jakim telefonie piszemy (sam czekam) 

Explorer
Ja kupiłam s9 +
First Poster

Czyli też się nie doczekam :/

Highlighted
Explorer

Rozumiem Wasze rozżalenie, ale Samsung w regulaminie napisał jasno: głośniki są do wyczerpania zasobów, wiec tak naprawdę nikogo nie zrobili w balonu. Promocja była, ale pula nagród sie skonczyła. Na pocieszenie napisze Wam jaki ja miałem motyw: otóż kupiłem S9 (s9+ za duzy dla mnie ) w Samsung Brand Store mimo, że chciałem w x-komie. A po tygodniu od momentu kupienia przeze mnie telefonu cena S9 spadła we wszystkich sklepach, które są oficjalnymi partnerami Sasmunga o 500zł... Takze gdybym poczekałtydzien czasu to kupiłbym go o 500zł taniej. W x-komie niekórzy robili tak, że oddawali telefonu ( zakupione przez neta ) po czym brali ten sam model o te kilkaset zł taniej.

Rozumiem jednak, ze jeśli komuś pokazał się kupon na głośnik i go wykorzystał i dostał potwierdzenie otryzmania głosnika w ciągu 30 dni to takowy przyjdzie?

Autorzy z największą liczbą like