Wsparcie

Open search

S9+brak kodu odkup w Samsung Members

Explorer
Ja mam S9. Kupon na głośnik się pojawił równo po 14dniach od momentu aktywacji telefonu ( zakupiony 13 września ). Niestety kuponu na odkup nie ma. Wysłałem maila na odkup@ i dosałem odpowiedź: poproszono mnie o przysłąnie potwierdzenia zakupu, screenów z samsung members i podanie numeru imei. Tak tez zrobiłem. Od tego momentu zero odpowiedzi, a kuponu dalej brak.

Dla mnie to skandal, ze w ogóle musze tam jakieś screeny wysyłac. Tak jakby sam numer nie wystarczył. Już nawet nie chodiz mi o te 400zł bo mój poprzed S6 edge jest w tak dobrym stanie, że chce go sobie zostawić. Ale skoro Samsung coś obiecuje i sie z tego nie wywiązuje, a support olewa sprawę to prawdopodbnie stracą stałego klienta...
First Poster

Ja im wysłałem od razu fakturę zakupu i dane z nr IMEI. 

Zobaczymy... 

Highlighted
Explorer

Ja to samo zrobiłem. Od kilku dni niestety odpowiedzi brak i nadal brak kuponu w samsung members.

To jest chyba najbardziej irytujące - odpowiedzieli schematem, a potem cisza gdy wszelkie dowody zakupu dostali.

Explorer

Dziś rano dostałem wiadomość od odkup@, iż w ciagu trzech dni baner z promocją "Witaj nowy" powinien być widoczny.

Apprentice

Dziś dzwoniłam, skończyły się głośniki :(((

Apprentice

Dziś dzwoniłam, skończyły się głośniki.

Apprentice

14 dni oczekiwania na kod na głośnik i 14 dni na zwrot telefonu, czyli nie dostanę głośnika ani telefonu zwrócić nie mogę, kodu na odkup do dziś nie dostałam, mimo reklamacji, mam ochotę wyrzucić tv, mikrofalę i co tam jeszcze znajdę samsunga w domu...

Apprentice

Doskonale Cię rozumiem. Następnym razem jak zobaczę jakąś promocję z Samsunga, przejdę zupełnie obojętnie.  Nigdy nie czułam się tak oszukana jak teraz. Zrobili ludzi w balona na masową skalę. 

Apprentice

Doskonale Cię rozumiem. Następnym razem jak zobaczę jakąś promocję z Samsunga, przejdę zupełnie obojętnie i nie skorzystam.  Nigdy nie czułam się tak oszukana jak teraz. Zrobili ludzi w balona na masową skalę. 

Explorer

Ja tez dzis dzwoniłam brak kuponów chociaz u mnie 12 dzień od uruchomien8a telefonu. Głośniki sie skończyły.  Zastanawiam sie nad oddaniem telefonu tak mnie zdenerwowali.

Autorzy z największą liczbą like