Wsparcie

Open search

S9+brak kodu odkup w Samsung Members

Voyager
Szewcu, rozumiem Cię, ale to Ty dałeś mi przykład swobodnego podejścia do tego tematu: "Bo już prawie zawału dostałem".

Dbajmy, dbajmy.
Superuser II
Superuser II
@LeszekJ i na tym zakończmy i nie zaśmiecajmy innych tematów.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Navigator
@LeszekJ
W piątek odebrałem swoją S9+ w kolorze czarnym.
Czytając o "problemach " z tylną obudową otwierałem sprzet jeszcz w sklepie przed platnoscia.
W moim przypadku nie ma zadnych uszkodzen na tylnym panelu.

Kod promocyjny dotyczacy odkupienia "starego" modelu przyszedl w ciagu godzinki....
Voyager

Ja te paski na tylnym szkle mojego S9+ zauważyłem po godzinie trzymania telefonu w dłoni.

Nigdy wcześniej nie startowałem z lupą/mikroskopem do Galaxy. Wydawało mi się wiele rzeczy: że to niemożliwe, że pudełko zaplombowane, że mam gwarancję i rękojmię, że pomogą...

Ale teraz już będę. 

KrzysiekK Moderator
Moderator

@LeszekJ

Jeśli możesz wyślij mi w prywatnej wiadomości numer IMEI Twojego telefonu. Postaram się wyjaśnić na jakim etapie jest sprawa.

Jeżeli masz jakieś zdjęcie omawianych rys na obudowie, będę wdzięczny za załącznik.

Pozdrawiam.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Voyager

Wysłałem.

Highlighted
Apprentice

Hi, this is happening to me, and I dont know what to do since the promotion is over in one week

I have reported it already to Samsung but no reply yet.

What can I do?

Thanks in advance,

Voyager

Are you referring to a missing code or to a damaged casing?

Apprentice

sorry, i was not enough clear.

I am referring to a missing code

Thanks

Voyager

I received my code on 22nd of March. It didn't come automatically, I needed to click something. It was like "acquire" but I don't remember exactly.

Autorzy z największą liczbą like