Wsparcie

Open search

S9+brak kodu odkup w Samsung Members

Apprentice

Po włączeniu telefonu S9+ w aplikacji Members nie pojawia się kod promocyjny.

Jest zakładka Benfits ale nic tam nie ma.

633 ODPOW. 633
Apprentice
Nieaktualne - wszystko jest ok, wystarczyło chwilę poczekać.
Superuser II
Superuser II
Bo już prawie zawału dostałem

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Navigator

Ja dziś zamawiam swoją wesję S9+

Voyager

Pilnuj się przy odbiorze, Simon. Możesz potrzebować świadków.

Widziałem, że czytałeś o mojej porażce z S9+ Midnight Black z zaplombowanego pudełka.

Nikomu nie życzę takiej jazdy z Samsungiem.

Navigator

Czytalem...czytalem....przykra sprawa 😣

Bede mial Twoj przyklad na uwadze. Bede zmuszony na miejscu otwierac i ogladac zeby sie nie naciac.

Superuser II
Superuser II

@LeszekJ nie chcę być złośliwy, rozumiem twoje rozgoryczenie, ale zaczynasz robić offtop w tematach. :(

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Voyager

Po prostu nie bądź.

Pewnego dnia może przytrafić się i Tobie.

Apprentice

Dla zrównoważenia rozgoryczenia LJ dodam, ze S9+ to bardzo porządny sprzęt, przesiadka z iP, poprzednio BB. Sam Android daje tyle funkcji... czasu brakuje na poznanie ich. 

Highlighted
Superuser II
Superuser II

@LeszekJ nie jestem pewien czy zrozumiałeś moją dygresję?

Po to tworzone są tematy (sam taki założyłeś) i mają nadawane określone tytuły, aby pisać w niech o rzeczach które zasugerowane są w tytule. 

Przyczyna jest dość prosta. Wchodzi na forum nowy użytkownik chcący zadać pytanie lub rozwiązać nurtujący go problem. Widzi temat którego tytuł pasuje do jego problemu. Ucieszony klika i co widzi?

Wszystko inne, tylko nie to o czym chciałby przeczytać.

Dbajmy też o innych, stosujmy się do regulaminu i zachowajmy netykietę, jak porządek w naszych domach i kulturę w codziennym życiu.

Autorzy z największą liczbą like