Wsparcie

Open search

S9+brak kodu odkup w Samsung Members

Apprentice

Po w┼é─ůczeniu telefonu S9+ w aplikacji Members nie pojawia si─Ö kod promocyjny.

Jest zakładka Benfits ale nic tam nie ma.

633 ODPOW. 633
Apprentice
Nieaktualne - wszystko jest ok, wystarczyło chwilę poczekać.
Superuser II
Superuser II
Bo już prawie zawału dostałem

Je┼Ťli moja odpowied┼║ by┼éa pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwi─ůza┼éa problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawd┼║ czy kto┼Ť podobnego ju┼╝ nie zada┼é.
Nie tw├│rz nowego, dopisz si─Ö w ju┼╝ istniej─ůcym, podobnym lub takim samym temacie.
Navigator

Ja dzi┼Ť zamawiam swoj─ů wesj─Ö S9+

Voyager

Pilnuj si─Ö przy odbiorze, Simon. Mo┼╝esz potrzebowa─ç ┼Ťwiadk├│w.

Widzia┼éem, ┼╝e czyta┼ée┼Ť o mojej pora┼╝ce z S9+ Midnight Black z zaplombowanego pude┼éka.

Nikomu nie ┼╝ycz─Ö takiej jazdy z Samsungiem.

Highlighted
Navigator

Czytalem...czytalem....przykra sprawa ­čśú

Bede mial Twoj przyklad na uwadze. Bede zmuszony na miejscu otwierac i ogladac zeby sie nie naciac.

Superuser II
Superuser II

@LeszekJ nie chc─Ö by─ç z┼éo┼Ťliwy, rozumiem twoje rozgoryczenie, ale zaczynasz robi─ç offtop w tematach. :(

Je┼Ťli moja odpowied┼║ by┼éa pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwi─ůza┼éa problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawd┼║ czy kto┼Ť podobnego ju┼╝ nie zada┼é.
Nie tw├│rz nowego, dopisz si─Ö w ju┼╝ istniej─ůcym, podobnym lub takim samym temacie.
Voyager

Po prostu nie b─ůd┼║.

Pewnego dnia mo┼╝e przytrafi─ç si─Ö i Tobie.

Apprentice

Dla zr├│wnowa┼╝enia rozgoryczenia LJ dodam, ze S9+ to bardzo porz─ůdny sprz─Öt, przesiadka z iP, poprzednio BB. Sam Android daje tyle funkcji... czasu brakuje na poznanie ich. 

Superuser II
Superuser II

@LeszekJ nie jestem pewien czy zrozumia┼ée┼Ť moj─ů dygresj─Ö?

Po to tworzone s─ů tematy (sam taki za┼éo┼╝y┼ée┼Ť) i maj─ů nadawane okre┼Ťlone tytu┼éy, aby pisa─ç w niech o rzeczach kt├│re zasugerowane s─ů w tytule. 

Przyczyna jest do┼Ť─ç prosta. Wchodzi na forum nowy u┼╝ytkownik chc─ůcy zada─ç pytanie lub rozwi─ůza─ç nurtuj─ůcy go problem. Widzi temat kt├│rego tytu┼é pasuje do jego problemu. Ucieszony klika i co widzi?

Wszystko inne, tylko nie to o czym chciałby przeczytać.

Dbajmy te┼╝ o innych, stosujmy si─Ö do regulaminu i zachowajmy netykiet─Ö, jak porz─ůdek w naszych domach i kultur─Ö w codziennym ┼╝yciu.

Autorzy z najwi─Öksz─ů liczb─ů like