Wsparcie

Open search

RadioFM SG S9/9+

ROZWIĄZANE
First Poster

WIem, że w SG S9/S9+ jest moduł FM, czy wiecie jak go odblokować.  Jest jakaś aplikacja NextRadio, ale w naszej szerokości geog nie mozna tego ściągnąć.    Mam jeszcze system Oreo, nie wiem jak jest w Pie.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@stonoga, przeglądam internet pod kątem Twojego zapytania i dotarłem do informacji, że radio FM jest dostępne wyłącznie w modelach przeznaczonych na Stany Zjednoczone oraz Kanadę. To może oznaczać, że jedynie modele z procesorem Snapdragon zostały wyposażone w moduł FM. Sercem europejskich modeli Galaxy jest procesor Exynos.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
5 ODPOW. 5
Superuser I
Superuser I

@stonoga, przeglądam internet pod kątem Twojego zapytania i dotarłem do informacji, że radio FM jest dostępne wyłącznie w modelach przeznaczonych na Stany Zjednoczone oraz Kanadę. To może oznaczać, że jedynie modele z procesorem Snapdragon zostały wyposażone w moduł FM. Sercem europejskich modeli Galaxy jest procesor Exynos.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Big Cheese

@stonoga, Tak jak napisał @nismo. Wersje S9/S9+ z Exynosem nie posiadają chipu FM. Więc nawet nie masz czego odblokowywać.

First Poster

To byłoby smutne, jadę do pracy godzinę, wracam drugą  i słucham wtedy radia no i muszę zużywać internet, dzięki za poszukiwania.

Hotshot

@kamil40013 @nismo  Nawet nie wiedziałem że moduł Fm jest dostępny w wersji ze Snapdragonem

Superuser I
Superuser I

@PrzemekM, to dla mnie też nowość. Dowiedziałem się tego przeszukując wczoraj internet. Podobno moduł nie był aktywny od początku. Potrzebna była aktualizacja oprogramowania, która go aktywowała.

Autorzy z największą liczbą like