Wsparcie

Open search

Problem ze zwrotem 400 zł Galaxy S9+

ROZWIĄZANE
First Poster

Witam.

Zakupiłem Samsunga Galaxy S9+ w sieci Plus i załapałem sie na promocje ze zwrotem 400 zł za telefon. Kupon pobrałem 3 sierpnia, więc wczoraj w środę powinien być aktywowany, lecz nie dostałem na maila kodu pin umożliwiającego wypłatę gotówki. Kupon w aplikacji mam już w zakładce archiwum. Coś jest nie tak czy ten kod pin idzie parę dni ? Sprawdzałem zgodnosc danych w aplikacji i wszystko jest ok.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
RadekK Moderator
Moderator

Cześć ,

Dokładnie tak jak piszesz, e-mail z kodem PIN zgodnie z regulaminem powinien dotrzeć do Ciebie wczoraj. Polecam przejrzeć wszystkie foldery skrzynki pocztowej zgodnej z adresem e-mail, którym logujesz się do Samsung Members. Możliwe, że wiadomość utknęła np. w folderze SPAM.
Jeśli wiadomość z pinem nie dotarła napisz e-mail do działu zajmującego się promocją, oto adres: cashbackgalaxyS9@oexebusiness.com

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
1 ODPOWIEDŹ 1
RadekK Moderator
Moderator

Cześć ,

Dokładnie tak jak piszesz, e-mail z kodem PIN zgodnie z regulaminem powinien dotrzeć do Ciebie wczoraj. Polecam przejrzeć wszystkie foldery skrzynki pocztowej zgodnej z adresem e-mail, którym logujesz się do Samsung Members. Możliwe, że wiadomość utknęła np. w folderze SPAM.
Jeśli wiadomość z pinem nie dotarła napisz e-mail do działu zajmującego się promocją, oto adres: cashbackgalaxyS9@oexebusiness.com

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like