Wsparcie

Open search

Problem za ładowaniem

First Poster

Siemka, mam trochę dziwny  problem z ładowaniem s9+ od paru dni, a konkretnie chodzi o to ze orginalna  ładowarka  przestała  ładować, próbowałem  też  dwoma innymi załadować, ale tez na marne, jedynie  ładuje laptop do którego  jest podłączony  telefon. Telefon nie miał  dostępu  do wody, a kontakty  do których  podpinalem ładowarkę, działają  normalnie. Przez kilka godzin próbowania , na telefonie wyświetlała się  dioda zasilania i tyle. Prosił  bym bardzo o pomoc. Dzięki  

5 ODPOW. 5
Big Cheese

@Kiczole363  Cześć.  Sprawdź jeszcze czy port USB nie jest zanieczyszczony.  Ale najprawdopodobniej opisywana przez Ciebie sytuacja świadczy o uszkodzonym porcie ładowania.  W tym celu zaleciłbym wizytę w serwisie aby rozwiązać problem.  Przed oddaniem do serwisu warto wykonać kopię zapasową danych, np. przez Smart Switch, usunąć konto Google z telefonu i przywrócić  ustawienia fabryczne.

Lokalizacja serwisów:

https://www.samsung.com/pl/support/service-center/

First Poster
Ale jeśli telefon normalnie się ładuje podpięty do laptopa, to może być coś nie tak z portem ładowania?
Big Cheese

@Kiczole363  A laptop wykrywa w ogóle urządzenie? 

Często  problem z ładowaniem  występuje  po stronie  kabla  ładowarki, jednak jeśli faktycznie sprawdziłeś również inne ładowarki, to należy skupić się na samym urządzeniu.

First Poster

Tak, wykrywa. Jedyny minus tego, jest to ze laptop oddaje mniej energii i ładowanie  trwa 3 razy dłużej, ale dzięki  za sugestię  dotyczące  problemu, jeszcze dziś  spróbuje  zrobić  Full restart bo może to być  błąd  softu, a jeśli  sie nie uda to udam  sie do serwisu 

Legend

@pawel22041990  Jak wiadomo, że już od dawna masz problem z baterią. A ten temat jest, związany z twoim problemem więc tu pisz.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like