Wsparcie

Open search

Problem z listą kontaków

ROZWIĄZANE
New Member

Witam mam taki problem od pewnego czasu zniknęły mi nazwy kontaktów. Jest tylko alfabet. Nie ma widocznych numerów telefonów i nazw. Próbowałam reset,  nic nie dało. W ustawieniach nic nie mogę znaleźć 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
New Member

Tylko ponowne uruchomienie

7 ODPOW. 7
Big Cheese

@Ula2Robiłaś reset w postaci ponownego uruchomienia telefonu czy przywrócenia ustawień fabrycznych ?

New Member

Tylko ponowne uruchomienie

Big Cheese

@Ula2Spróbuj wyczyścić dane aplikacji Kontakty:

Ustawienia --> Aplikacje --> Kontakty --> Domyślna pamięć --> Wyczyść dane

Superuser II
Superuser II

@Ula2 a napisz proszę, gdzie zapisujesz swoje kontakty? SIM, telefon, czy któraś z chmur?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
New Member
Czyściłam dane a kontakty mam na karcie sim.
Superuser II
Superuser II

@Ula2 a spróbuj przekopiować dane z karty do telefonu ewentualnie na konto Google lub Samsunga, ustaw aby wyświetlały się tylko z tej jednej z nowych lokalizacji o których napisałem i sprawdź co będzie się działo.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Highlighted
Legend

@Ula2Czy masz tak ustawionie czy inaczej ?

Screenshot_20190120-160529_Contacts.jpgScreenshot_20190120-160558_Contacts.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like