Wsparcie

Open search

Problem z aparatem - prześwietlone zdjęcia przy sztucznym oświetleniu

Navigator

@Beata881 u mnie też to występuje. Ten aparat tak ma. Jeżeli będziesz robić zdjęcia jakiemuś mocnemu źródłu światła, to wyjdą takie punkty widma.

Explorer

Beata881, jeżeli bedziesz wybierała się ze swoim telefonem so serwisu samsunga to gorąco polecam Samsung premium serwis plaza na woli w budynku Spire na Placu Europejskim 2. Naprawa sprzętu i diagnoza robione są na miejscu w czasie ok 2h. Czekając na naprawę sprzętu można wypić kawkę i poczytać internet na tablecie.

Nie polecam natomiast serwisu samsunga na ul. Postepu 14. Byłem tam z moim poprzednim telefonem i cały proces trwał ponad 2 tygodnie.

Daj znać czy po wizycie w serwisie czy udało sie naprawic problem. Jestem tego bardzo ciekawy.

Pathfinder

Jasne, dam znac co i jak

Pathfinder

A czy tam idąc trzeba wczesniej zadzwonic, sie umowic czy po prostu mozna isc tak z ulicy? I nie wiesz moze czy zakladaja szkielka od razu?

Bo ja nalozylam u kogos innego, pare dni i juz sie odkleja

Legend

@Beata881  Nie ma potrzeby umawiania się serwisem.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@Beata881, lepiej zadzwonić i dopytać ponieważ w przypadku kiedy przyjdzie więcej osób do serwisu to czas oczekiwania może się znacznie wydłużyć. Pytasz o szkło ochronne na wyświetlacz? Mamy oddzielny wątek, w którym dyskutujemy o ochronie telefonu: Cover, case, szkło, czy folia - jaką ochronę stosujecie?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Explorer

Można wejśc tak po prostu z ulicy. Ale dla pewności (gdyby była długa kolejka warto zarezerowwać godzinę swojej wizyty wcześniej. Mozna to bez problemu zrobić przez internet - zakładka umów wizytę:

https://www.samsung.com/pl/premium-service-plaza/

Pathfinder

A pytanie odnośnie LIVE FOCUS opcji https://www.samsung.com/pl/support/mobile-devices/jak-zmienic-ksztalt-rozmycia-w-tle-w-galaxy-s9-plu...    ja nie mam opcji dostosuj rozmycie tla, tylko zmien. Natomiast jest jakis problem bowiem te szablony typu serduszka itp, nie sa pokaze w opcjach do wyboru cale, tylko ich kawalki w sensie ze nie wysuwaja sie cale zebym mogla jakies kliknac, wybrac nie wiem czy zrozumiecie o co mi chodzi 

Legend

@Beata881  Już było to poruszane tutaj https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-S9/Android-Pie-oficjalnie-na-S9-S9/m-p/916265/highligh...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

@Beata881 proponuję wykonać czyszczenie danych i pamięci aplikacji Aparat. I po tej czynności sprawdzić działanie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like