Wsparcie

Open search

Problem z aparatem - prześwietlone zdjęcia przy sztucznym oświetleniu

Superuser I
Superuser I

@Beata881, wszystko już wiadomo! Chętnie dzielimy się wiedzą więc warto z nami zostać 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Navigator

20190219_190154.jpg

Kurcze no czepiam się chyba w prawym górnym rogu ewentualnie też lewym  Jakieś szumy czy coś co prawda niebo jest brzydkie ciemne szare dym nie wiem i już sama nie wiem co jest pomocy

A z kolei drugie zdjęcie trochę inaczej zrobione wydaje się normalne Normalne0.jpg

Highlighted
Superuser II
Superuser II

@Beata881 faktycznie, czepiasz się  Nawet profesjonalne aparaty przy krótkim czasie naświetlania i słabym oświetleniu zarejestrują szumy.

Spokojnie, zaprezentowane teraz zdjęcia są okey.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Navigator
Masakra
Legend

@Beata881  Zachęcam Ciebie do poczytania https://www.szerokikadr.pl/poradnik/tryby-pomiaru-swiatla

https://www.swiatobrazu.pl/pomiar-swiatla-zasada-dzialania-i-sposoby-okreslania-wlasciwej-ekspozycji...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Navigator

@vdsl2  Kurcze, moze gdybym najpierw sie zapoznala z czyms mądrym to nie musialabym latac do serwisu i nie wymieniali by mi aparatu ehh .........Dzieki!

Legend

@Beata881  Nie ma za co Kiedyś były w szkołach kółka fotograficzne i było można się nauczyć jak zrobić dobre zdjęcia mój pierwszy aparat to był "Smiena"

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Navigator
No właśnie a jak się tyle lat używali g2 mini lg to wiesz
Navigator

Tak się chciałam pochwalić ładnymi zdjęciami moim zdaniem 20190301_175822.jpg

20190302_124527.jpg

Autorzy z największą liczbą like