Wsparcie

Open search

Problem z aparatem. Beznadziejna ostrosc.

First Poster

Witam.

Mam problem z ostroscia w aparacie S9 plus. Robilem zdjecia tylna kamera S7 i S9 uzywajac identycznych warunkow. S9+wypadla przy S7 tragicznie. Zdjecia robione s9 plus sa o kilka tonacji mniej ostre.Zastanawiam sie czy jest to wina mojego modelu telefonu?,czy calej seri. Mysle ze jednak to pierwsze poniewaz s9 plus mial miec najlepszy aparat.

38 ODPOW. 38
Voyager

Nie wiem, czy mechanizmy tego forum przepuszczą metadane obecne normalnie w plikach. Wystaw w jakimś serwisie do udostępniania dwa oryginalne pliki z S7 i S9, potem zapodaj linki. Porównamy ustawienia.

First Poster
Prosze tu sa linki.
https://m.fotosik.pl/zdjecie/pelne/cb821c7f3d2b6608 dla 7
https://m.fotosik.pl/zdjecie/14fe8777271b971b
Dla 9 plus

Wedlug mnie roznica jest wielka
Superuser II
Superuser II

@Mateusz34 

Według mnie nie ma co porównywać

@LeszekJ prosił Cię abyś wstawił do porównania zdjęcia bezpośrednio z aparatu i co...

Co było grzebane przy zdjęciu z niby S9? Jeżeli masz tego S9 i chcesz wstawić zdjęcia do porównania, to nic przy nim nie kombinuj, nie edytuj. Bo w takim przypadku nie można rzetelnie porównać. Żeby nie było, że jestem gołosłowny. To informacje uzyskane ze wstawionych przez ciebie plików.S7.png

s9.png

I co ty na to? ;P 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Hej nic nie edytowalem przy zadnym ze zdjeciu.

Zdjecie z 7 wrzucilem z S7 bezposrednio z folderu telefonu.Natomiast z S9 wstawiam ponizej jeszcze raz.bezposrednio z folderu ze zdjeciami z S9 plus. 

https://m.fotosik.pl/zdjecie/d8fec7b349152a43

Superuser II
Superuser II

To powiedz mi skąd wynika brak informacji o urządzeniu, na którym zostało wykonane zdjęcie?
Tak wygląda prawidłowa informacja dla S9+info.png

A tu jest zdjęcie do którego odnoszą się powyższe dane.

20180314_175315.jpg

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Screenshot_20180318-192316.jpg

Hej. Jak wejdziesz na platforme gdzie umiescilem zdjecie  zobaczysz informacje o zrodle jego wykonania. Jest tam wyraznie napisane ze aparatem.  Jestem troszke zniesmaczony bo mam wrazenie ze jestem przedstawiony w swietle naciagacza i klamcy.Kupilem telefon. Wydalem sporo pieniedzy. I niestety nie jestem zadowolony z jakosci zdjec. Jutro ide reklamowac telefon bo nie tego sie spodziewalem. I jako klient mam prawo wyrazic swoja opinie.

Superuser II
Superuser II
Spokojnie, napisałem tylko to co zaobserwowałem po pobraniu zdjęć.
W jakich trybach robiłeś te zdjęcia?

First Poster

Zdjecia zrobione w obu aparatach w trybie automatycznym

Superuser II
Superuser II
Wyzeruj ustawienia aparatu, bo ja porównałem z S8, S7 i telefonami innych producentów i jest kolosalna różnica w jakości ze wskazaniem na S9+.
Aparat to też jeden z powodów dla którego zakupiłem ten model.

Autorzy z największą liczbą like