Wsparcie

Open search

Problem z aparatem 5,2 mpx

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Witam,

Mam problem z aparatem w Samsung Galaxy s9+, otóż w ustawieniach przedniego aparatu mam do wyboru jedynie do 5,2mpx I poniżej.

Kiedyś miałam taki sam problem, Ale pomogło wyzerowanie ustawień aparatu. Niestety tym razem się to nie sprawdza.Miał ktoś podobnie I wie może jak to naprawić?

Screenshot_20190812-140521_Camera.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Big Cheese

@Rychelka @nismo  Zauważyłem jedną rzecz jak włączymy aparat to rozmiar obrazu z przodu rzeczywiście nawet u mnie wynosi 5,2 Mpx. Natomiast jak przełącze za pomocą ikonki "głowy" na szerokokątny to wtedy w ustawieniach pojawia się maksymalnie 8 Mpx. Także zmiana kąta widzenia rozwiązuje problem.

tempFileForShare_20190812-150624.jpgtempFileForShare_20190812-150650.jpg

4 ODPOW. 4
Superuser I
Superuser I

@Rychelka, prawidłowa wartość Mpx przedniego aparatu w Galaxy S9 | S9+ wynosi maksymalnie 5.2 Mpx. Zerknij do tego wątku, gdzie pojawiło się dokładnie takie samo pytanie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Big Cheese

@Rychelka @nismo  Zauważyłem jedną rzecz jak włączymy aparat to rozmiar obrazu z przodu rzeczywiście nawet u mnie wynosi 5,2 Mpx. Natomiast jak przełącze za pomocą ikonki "głowy" na szerokokątny to wtedy w ustawieniach pojawia się maksymalnie 8 Mpx. Także zmiana kąta widzenia rozwiązuje problem.

tempFileForShare_20190812-150624.jpgtempFileForShare_20190812-150650.jpg

Superuser I
Superuser I

@PrzemekM, bingo! Znalazłeś rozwiązanie. Zmiana szerokości kąta widzenia w przedniej kamerce pozwala na zwiększenie ilości Mpx.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Big Cheese

@nismo  

Autorzy z największą liczbą like