Podpora

Open search

Problem se spuštěním

Apprentice

Dobrý den, začalo se mi poslední dobou stávat, že když dám restartovat telefon tak se telefon dostane při načítání až k tomu, jak se okolo zámečku točí modrozelené kolečko, a po pár vteřinách se tel. Sekne a tak třeba po 2 minutách se restartuje sám znovu,a znovu musím zadat pin a takhle třeba 3x po sobě než se povede aby naběhl.

Včera jsem provedl factory reset a bohužel dělá to pořád...potřeboval bych poradit kde může být chyba. Předem děkuji.

9 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 9
Superuser I
Superuser I

Zdravím Vás.

Problémy můžou být 2 - buď poškozen FW - můžete zkustit nouzovou obnovou FW přes Samsung Switch na Vašem PC. Pokud to nepomůže je pravděpodobně poškozena paměť kde je uložen FW a budete muset telefon reklamovat. 

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
First Poster

Ahoj, mám stejný problém, začalo to dělat po poslední aktualizaci k 1. září. Pochybuju, že by byl problém s telefonem, po naběhnutí šlape bez problémů. Chybu spíše vidím v SW kdy najíždí Knox a sekne se to. Jinak mám one UI. Nějaké řešení?

Superuser I
Superuser I

Zdravím Vás @momoz 

Pokud je problém po poslední aktualizaci, doporučil bych Obnovu do továrního nastavení. Ta by měla chyby, které aktualizace mohla napáchat, vyřešit. 

Napište prosím případně zda toto řešení pomohlo.

Děkuji Vám

Apprentice

Po včerejší aktualizaci bych řekl že je vše OK. 

Superuser I
Superuser I

Tovární nastavení nebo jiné zásahy jste se nedělal ?

Apprentice

Tovární nastavení jsem dělal asi před 14ti dny....protože jsem myslel že bude chyba v tom....Ale nepomohlo to, tak jsem to neřešil, a včera mi to nabídlo aktualizaci 1.října a od té doby jsem to zkoušel a třeba 10x restartoval, a ani jednou se to neseklo  takže předpokládám že je to v pořádku už 

Superuser I
Superuser I

Díky za odpověď, ať telefon dobře slouží...

First Poster

Taky hlásím, že po říjnové aktualizaci vypadá vše OK. Tovární nastavení jsem ani nezkoušel. 

Superuser I
Superuser I

Ok, tak díky za potvrzení, problém tedy vyřešen. 

Autoři s nejvíce přijatými like