Wsparcie

Open search

Problem mms S9

First Poster

Hej jak chce wysłać wiadomość  mms I dołączyć zdjęcie  to wyskakuje mi komunikat: nie można dołączyć plików. Osiągnięto maksymalny dołączonych plików. Miał ktoś z was podobną sytuację?

14 ODPOW. 14
Mastermind

@Ania-81  A ile załączasz zdjęć ? jak masz ustawione czy tak jak poniżej ?

Screenshot_20190219-141733_Messages.jpgScreenshot_20190219-141736_Messages.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Mam dokładnie tak samo ustawione.

Mastermind

@Ania-81  A jak duży jest załączane zdjęcie ? W jakiej sieci masz telefon ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

W Orange, a zdjęcie ok. 332 kb.

Mastermind

@Ania-81  Bardzo mało wyglada mi na problem po stronie sieci. Czy restartowałaś telefon ?

Superuser I
Superuser I

@Ania-81, problem występował od początku czasu pojawił się nagle? Masz poprawnie skonfigurowane wiadomości MMS w telefonie?

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster
Restartowałam telefon i problem pojawił się nagle i jakimś dziwnym tokiem myślenia tylko przy dwóch fotkach tak mam, a przy innych jak próbowałam to normalnie wysyła. Ja się już poddałam.
Mastermind

@Ania-81  Coś się żle zapisały te dwa zdjęcia w telefonie.

Superuser I
Superuser I

@Ania-81, ciężko stwierdzić co może być przyczyną. Obserwuj w dalszym ciągu poprawność wysyłania wiadomości MMS na Twoim telefonie. Jeżeli problem powróci to będziemy myśleć nad bardziej radykalnym rozwiązaniem.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like